wtorek, listopad 29, 2022
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/24910.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/24910
czwartek, 20 październik 2016 00:00

Słowacja zaprasza na „SNOW EXPO" na Narodowym Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Słowacja zaprasza na „SNOW EXPO" na Narodowym mat. pras.

Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej oraz Tatry Mountain Resorts zapraszają do odwiedzenia stoiska Słowacji podczas „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy" na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie w dniach 22-23.10.2016 (sobota: 9.00-18.00, niedziela: 9.00-17.00). Impreza dla miłośników białego szaleństwa odbędzie się w Strefie Biznes i VIP.

Jak zapowiadają organizatorzy - takiego wydarzenia jeszcze w Polsce nie było - 22-23 października 2016 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie padał śnieg! 

Zapoznamy Państwa z najlepszymi słowackimi ośrodkami narciarskimi w Wysokich i Niskich Tatrach oraz termalnymi parkami wodnymi. Doradzimy gdzie na Słowacji spędzić jesienno-zimowy weekend, Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra czy ferie zimowe oraz poinformujemy jak atrakcyjnie cenowo wypoczywać w naszym kraju.

Będzie można podróżować po zimowej Europie i odwiedzić kurorty narciarskie z Polski, Słowacji, Austrii, Włoch i Hiszpanii. Skosztujecie smakołyków regionalnych, wypróbujecie najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy, obejrzycie pokazy mody zimowej i spotkacie znanych sportowców i podróżników.

{gallery}24910{/gallery}

Więcej na: www.snowexpo.pl.

a