środa, czerwiec 29, 2022
Follow Us
poniedziałek, 18 lipiec 2016 09:45

45 milionów pasażerów Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
45 milionów pasażerów Mat. pras.

Z usług Wizz Air na trasach znajdujących się w polskiej siatce połączeń skorzystało już 45 milionów pasażerów.

Z tej okazji linia przygotowała niespodziankę dla 45-milionowego pasażera, młodej podróżniczki lecącej z Londynu Luton do Wrocławia. Po wylądowaniu na wrocławskim lotnisku, dziewczynce wręczono voucher na lot w obie strony oraz symboliczne upominki.
Wizz Air ogłosił też pomyślne przejście audytu bezpieczeństwa Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych (IATA) i otrzymanie certyfikatu (IOSA), globalnego miernika bezpieczeństwa linii lotniczych. Program IOSA jest międzynarodowym systemem oceny bezpieczeństwa, operacyjnych systemów zarządzania i kontroli linii lotniczych. Ocena Wizz Air została dokonana przez AQS – jeden z sześciu podmiotów zatwierdzonych przez IATA do przeprowadzania kontroli.

Wizz Air oferuje w sumie 131 tras do 24 krajów z Polski. Niedawno linia rozpoczęła działalność z ósmego polskiego portu lotniczego – Olsztyn-Mazury. Wizz Air podkreśla swoje zaangażowanie na polskim rynku poprzez stały rozwój siatki połączeń, czego przykładem jest otwarcie takich destynacji jak Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Reykjavik na Islandii, Porto w Portugalii czy Alghero na Sardynii.
Więcej na: http://wizzair.com.

a