środa, sierpień 17, 2022
Follow Us
wtorek, 28 czerwiec 2016 17:17

Promocja do północy! Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Promocja do północy! Mat. pras.

Specjalną promocję - aby uczcić szczyt letniego sezonu - uruchomił Wizz Tours. Klienci mogą do 28 czerwca do północy zyskać oszczędność w wysokości 200 złotych, dokonując rezerwacji na www.wizztours.com i używając kodu rabatowego LATO200.

Wizz Tours odpowiada na duże zainteresowanie na polskim rynku bezpiecznymi kierunkami podróży takimi jak Bułgaria, Chorwacja czy Hiszpania. "To kolejna istotna informacja, że klienci szukają miejsc, w których mogą czuć się pewnie podczas wakacji" – mówi Janos Barits, Dyrektor Zarządzający Wizz Tours.
Ponad 75% osób odwiedzających stronę wizztours.com poszukuje ciepłych i jednocześnie bezpiecznych kierunków zerkając na oferty wyjazdów do Hiszpanii, Bułgarii i Chorwacji. "To jednoznacznie pokazuje panującą w tym roku potrzebę szczególnego poczucia bezpieczeństwa. Prognozujemy, że sytuacja nie zmieni się także w najbliższej przyszłości. Jako tour operator, będziemy mieć na uwadze priorytety naszych klientów i promować pakiety wakacyjne do bezpiecznych destynacji."- dodaje Barits.
Pakiety wakacyjne Wizz Tours przelot + hotel to wyjątkowa propozycja oparta na czterech podstawowych zasadach:
1) Elastyczność w wyborze spośród ponad 15 popularnych nadmorskich kierunków w Europie z ponad 5000 opcjami zakwaterowania (apartamenty, hotele, hostele)
2) Ubezpieczenie podróży dla każdego klienta Wizz Tours
3) Niskie ceny, duże oszczędności
4) Usługi świadczone przez Wizz Tours, zarejestrowane polskie biuro podróży
"W czasach gdy biura podróży często bankrutują, klienci niezwykle cenią sobie wiarygodnych partnerów o ugruntowanej pozycji finasowej. Turyści, którzy rezerwują wakacje przez wizztours.com mogą być spokojni o swój wypoczynek. Nasze pakiety zapewniają duże oszczędności, a przeloty realizowane są przez linię lotniczą Wizz Air." – powiedział Janos Barits.

a