niedziela, październik 01, 2023
Follow Us

Nawrocki

czwartek, 23 czerwiec 2016 00:00

Nowe wakacyjne trasy z Polski Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Split - panorama miasta Split - panorama miasta https://pl.wikipedia.org

Nowe połączenia Wizz Air z Warszawy do Splitu w Chorwacji oraz z Katowic do Bari we Włoszech zaczną działać w sierpniu 2016. Bilety na te połączenia dostępne są już w sprzedaży.

Split jest popularnym wakacyjnym kierunkiem na wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Jako główny węzeł komunikacyjny w regionie, Split stanowi dogodne połączenie z licznymi pobliskimi wyspami. Chorwacja jest nowym, dwudziestym czwartym krajem w ofercie Wizz Air z Polski.
Bari jest stolicą rejonu Apulia w południowych Włoszech, popularnego wśród turystów ze względu na słoneczną pogodę, piękne miasteczka i długą linię brzegową Morza Śródziemnego.
Wraz z nowymi dwoma połączeniami, siatka połączeń Wizz Air z ośmiu polskich lotnisk to 130 tras do 24 krajów.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: "Przekazujemy dzisiaj wspaniałą wiadomość dla naszych klientów podróżujących z Polski, którzy chętnie odwiedzają słoneczne nadmorskie miejsca. Piękne wybrzeża Chorwacji oraz uroki Bari można poznać za sprawą niskokosztowych biletów Wizz Air. To doskonała okazja, aby spędzić niezapomniane wakacje. Zachęcamy do polowania na najtańsze bilety, których ceny rozpoczynają się od 79 złotych i dostępne są na www.wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!".

Wraz z nowymi dwoma połączeniami, siatka połączeń Wizz Air z ośmiu polskich lotnisk to 130 tras do 24 krajów.

 

a