środa, sierpień 17, 2022
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/23968.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/23968
wtorek, 31 maj 2016 00:00

Tunezja na żywo Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Mos Espa Mos Espa Mat. pras.

Wielka, nowatorska kampania promocyjna Tunezji rozpocznie się w pięciu metropoliach europejskich 31 maja i potrwa do 2 czerwca 2016.

Na ekranach rozlokowanych w różnych punktach miast (Paryża, Berlina, Mediolanu, Brukseli oraz Londynu) prowadzona będzie transmisja na żywo z trzech emblematycznych miejsc Tunezji: z wybrzeża, a dokładnie z plaży przy medynie Hammametu, z biało-błękitnego miasteczka Sidi Bou Said oraz z głębi kraju, ze słynnego Mos Espa na pustyni – miejsca z pozostałościami scenografii z filmu „Gwiezdne Wojny". Kamery będą przesyłać obraz bezpośrednio na ekrany, na których pokazane w czasie rzeczywistym będą te miejsca w Tunezji znajdujące się na ulubionych trasach turystów. Między godziną 9 rano a 17, mieszkańcy pięciu miast będą mogli obserwować, jak wygląda sytuacja w Tunezji, w trzech różnych punktach tego kraju.

{gallery}23968{/gallery}

Ta akcja promocyjna jest częścią kampanii reklamowej Tunezji i jej celem jest oryginalna promocja ciekawych miejsc w Tunezji (rozległego wybrzeża, andaluzyjsko-arabskiej architektury oraz niesamowitych krajobrazów południa kraju, czyli Sahary). Kampania ma także za zadanie uzmysłowić Europejczykom, że życie w Tunezji toczy się normalnie, kraj jest odwiedzany przez turystów i czeka na kolejnych, którzy jeszcze nie zdecydowali się gdzie spędzą tegoroczny urlop.

W tym roku loty z Polski do Tunezji ruszyły pod koniec kwietnia. Polacy tym samym dołączyli do innych nacji już odpoczywających w tym kraju: Niemców, Francuzów, Rosjan oraz wielu innych. Tunezja w tym roku postawiła na znaczne wzmocnienie bezpieczeństwa turystów: budowa i oddanie muru zabezpieczającego granicę między Tunezją a Libią, kontrola i zamykanie nielegalnych meczetów, wzmocnienie kontroli w miejscach publicznych, na drogach i wjazdach do miast oraz stref turystycznych, lotniskach, na plażach (oddelegowano dodatkowych 1500 funkcjonariuszy do zadań związanych z bezpieczeństwem), dodatkowe siły bezpieczeństwa i zmiany procedur w hotelach zgodnie z wytycznymi opracowanymi ze specjalistami z Niemiec, ścisła współpraca z sojuszniczymi krajami, podpisanie umów o wspieraniu reform i modernizacji sektora bezpieczeństwa, w tym o zaangażowaniu dodatkowych środków na ten cel.

a