sobota, grudzień 09, 2023
Follow Us
czwartek, 28 kwiecień 2016 00:00

Kraków na rowerowej mapie KLM Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kraków na rowerowej mapie KLM Mat. pras.

KLM jako pierwsza linia lotnicza na świecie rozpoczął współpracę z BimBimBikes, globalną platformą wynajmu rowerów online. Do 2 maja 2016 r. pasażerowie rezerwujący bilety KLM na klm.nl do jednego z 25 europejskich miast objętych promocją będą mogli na miejscu skorzystać z dwóch bezpłatnych rowerów. Na rowerowej liście miast znalazł się także Kraków.

Aby zachęcić turystów do odwiedzenia najpiękniejszych miejsc w Europie KLM wystartował z ciekawą promocją, która dotyczy 25 z 78 miast, do których KLM realizuje loty w Europie. Oprócz ceny biletu na wybrane kierunki w Europie (99 EUR), linia zdecydowała się także zaoferować pasażerom dwa rowery miejskie, które można bezpłatnie wypożyczyć jednego dnia w miejscu, do którego podróżni zdecydują się polecieć. Wśród miast objętych tą niecodzienną promocją, takich jak Rzym, Paryż, Madryt, Barcelona czy Lizbona, znalazł się także Kraków.

– KLM jest pierwszą linią lotniczą, która współpracuje z BimBimBikes. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pasażerom dodatkową przyjemność w postaci zwiedzania na rowerze. Zwiększa to atrakcyjność oferty KLM pod kątem kilkudniowych wyjazdów do dużych europejskich miast – mówi Harm Kreulen, Air France-KLM Senior Vice President Benelux.

Więcej możliwości dla podróżnych z Polski
Przez cały sezon letni 2016 linia KLM oferuje dwa połączenia dziennie na trasie Kraków-Amsterdam. Zwiększenie liczby lotów z 5 do 14 tygodniowo jest wynikiem rosnącego zainteresowania podróżami na tej trasie. Dodatkowy, poranny lot z Krakowa stwarza bogatą listę możliwości dalszych połączeń z przesiadką w Amsterdamie.
Natomiast od 4 lipca 2016 roku Air France oferować będzie sezonowy rejs z Krakowa do Paryża 4 razy w tygodniu przez dwa wakacyjne miesiące – lipiec i sierpień (ostatni lot 28 sierpnia). Obok Warszawy, Kraków jest drugim polskim miastem obsługiwanym przez francuską linię lotniczą. W sezonie letnim z Warszawy do Paryża i Amsterdamu linami Air France KLM można polecieć aż 7 razy dziennie.

Więcej na: www.airfrance.pl i www.klm.pl.

a