piątek, wrzesień 18, 2020
Follow Us
niedziela, 08 maj 2016 00:00

Niemcy promują wyjazdy do miast Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Niemcy promują wyjazdy do miast http://www.berlin-welcomecard.de

Niemiecka Centrala Turystyki rozpoczęła z początkiem kwietnia kampanię reklamową skierowaną do młodych Polaków, promującą wyjazdy do niemieckich miast. Kampania obejmuje działania w różnych mediach. Spoty reklamowe wyświetlane będą w tramwajach i autobusach w Warszawie, Szczecinie i Wrocławiu.

Miesięczna kampania outdoorowa trwa równocześnie w tych trzech miastach (nośniki typu city light, wagony warszawskiego metra, przejście podziemne Warszawa Centrum). Dodatkowo spoty video, reklamy banerowe i artykuły sponsorowane pojawią się na kilkunastu stronach internetowych (ponad 13 mln odsłon). Dedykowane audycje radiowe zagoszczą na antenie radia Zet Chilli. Ponad 300 000 widzów obejrzy także spot reklamujący stolicę Niemiec w kinach (partnerem tej akcji jest Visit Berlin).
„Tętniące życiem, nowoczesne i radosne miasta, w których jest bez liku koncertów, wydarzeń kulturalnych czy tradycyjnych festynów to główne przesłanie naszej kampanii. Niemcy są blisko, dojazd własnym samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem nie sprawia najmniejszego problemu. Dodatkowo w tym roku świętujemy 25. rocznicę podpisania traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy, to kolejny powód by zachęcić Polaków do bliższego poznania swojego sąsiada" – komentuje Tomasz Pędzik, dyrektor Biura Marketingu i Sprzedaży Niemieckiej Centrali Turystyki w Polsce.

Polacy wykupili w ubiegłym roku w Niemczech, według danych Federalnego Urzędu Statystycznego, łącznie ponad 2,5 mln noclegów w hotelach i pensjonatach pow. 10 łóżek.
Więcej na: http://www.germany.travel/.

a