niedziela, styczeń 29, 2023
Follow Us

Nawrocki

środa, 27 styczeń 2016 00:00

Skijoering w Karpaczu Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Skijoering w Karpaczu http://motormania.com.pl

Na V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Skijoering Karpacz 2016 oraz otwarcie zimowych ferii Dolnego Śląska w sobotę 30 stycznia o godz. 16 na Stadionie Miejskim organizatorzy zapraszają do stolicy Karkonoszy.

Mistrzostwa Polski w Skijoering to impreza dla miłośników białego szaleństwa, sportów motorowych oraz ludzi uzależnionych od adrenaliny. W programie oprócz konkurencji sportowych zobaczymy fantastyczny pokaz ognia w wykonaniu Teatru Avatar, a także koncert zespołu Future Folk i niemieckiej grupy Lars Lykken.

Na terenie Karkonoszy wytyczono gęstą sieć szlaków pieszych, które pozwalają bezpiecznie zwiedzać te piękne góry. W miejscach najlepszych dla uprawiania sportów zimowych wytyczono trasy zjazdowe i biegowe oraz wybudowano wyciągi i zaplecza gastronomiczno-noclegowe. Rozbudowują się też dwa największe miasteczka leżące w centrum Karkonoszy, w bezpośrednim sąsiedztwie gór i tras narciarskich - Karpacz i leżąca około 20 km na zachód od niego Szklarska Poręba. W miejscowościach tych przygotowano mnóstwo atrakcji dla turystów, bazę noclegową, gastronomiczną, usługową i rozrywkową.

Więcej na: http://www.karpacz.com.pl.

a