niedziela, grudzień 04, 2022
Follow Us
piątek, 15 styczeń 2016 00:00

Rekordy w PolskiBusie Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ciągu 55 miesięcy działalności PolskiBus.com przewiózł 16 milionów pasażerów, zainwestował 50 mln zł w rozwój w 2015 roku, m.in. w zakup nowych autokarów, otworzył 8 nowych linii i wprowadził 17 nowych miast na mapie połączeń. Wprowadzono również markę premium PolskiBusGold.com wraz z Systemem Rezerwacji Miejsc. W grudniu 2015 uruchomiono połączenie międzynarodowe do Budapesztu, a podczas Wielkiej Zimowej Bonanzy uwzględniającej podróże realizowane aż do 17 marca dostępnych było 100 000 biletów za 1 zł + 1 zł za rezerwację.

Klienci mają do dyspozycji dwie nowe strony internetowe PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com wraz z tak długo wyczekiwanym przez wszystkich Systemem Rezerwacji Wybranych Miejsc w ekskluzywnych autokarach PolskiBusGold.com.

„16-milionowy pasażer na pokładzie naszych komfortowych autokarów jest dla nas doskonałym dowodem uznania, że to co robimy jest potrzebne i pożądane przez mieszkańców Polski. Jestem przekonany, że przy obecnym szybkim tempie wzrostu sprzedaży biletów już niedługo przekroczymy magiczną liczbę 20 milionów zadowolonych klientów. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za zaufanie i lojalność, którymi codziennie obdarzają nas nasi pasażerowie. To właśnie dla Was prowadzimy tę działalność i codziennie dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, nieustannie wyznaczając nowe, wysokie standardy" – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Więcej na: www.polskibus.com.

a