środa, listopad 29, 2023
Follow Us
czwartek, 08 październik 2015 15:42

Wędrujące Ale Kino! w Pacanowie Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wędrujące Ale Kino! w Pacanowie http://swietokrzyskie.travel/pl

Podczas trzech dni festiwalowych Wędrującego Ale Kino! (WAK!) w Pacanowie - od 8 do 10 października 2015 - będzie można 9 października zobaczyć premierowy pokaz w Kinie Szkatułka w Pacanowie - Hotel Transylwania 2, a na 6. Zjazd Postaci Bajkowych w Pacanowie organizatorzy zapraszają 11 października 2015 o godzinie 12.

Podczas seansów Wędrującego Ale Kina! publiczność ze szkół podstawowych będzie miała okazję zobaczyć oraz ocenić 4 europejskie filmy dla dzieci i młodzieży. Przedszkolaki natomiast zobaczą 48 minutowy cykl ciekawych bajek, a gimnazjaliści poruszający film o niewidomym chłopcu który marzył o bieganiu. Wstęp wolny.

Zjazd Postaci Bajkowych z kolei to wydarzenie w Europejskim Centrum Bajki skierowane dla rodzin z dziećmi, którego celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu bajek oraz pielęgnowanie więzi rodzinnych i edukacji dzieci przez zabawę. Co ważne mimo, że impreza organizowana jest od 6 lat wciąż zaskakuje propozycjami atrakcji dla dzieci - strefy są budowane według nowych scenariuszy tak, aby na nowo zaskakiwać gości nie tylko kreatywnością ale przede wszystkim różnorodnością propozycji.

Więcej na: www.stolica-bajek.pl i http://swietokrzyskie.travel/pl.

a