środa, październik 05, 2022
Follow Us
wtorek, 11 sierpień 2015 00:00

Sabina Jeszka - „polska Shakira" w Tunezji

Napisane przez www.tunezja.org.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Sabina Jeszka - „polska Shakira" w Tunezji www.tunezja.org.pl

Sabina Jeszka została okrzyknięta w Tunezji „polską Shakirą" po tym jak ukazał się jej klip „Same Direction" nakręcony w Tunezji na początku lipca 2015 we współpracy z Matthew Clarckiem. Utwór cieszy się ogromnym sukcesem w Tunezji, odnotowując ponad 150 000 odsłon na niektórych stronach na Facebooku, planowane są też już pierwsze koncerty Sabiny w Tunezji.

Wiadomości z podziękowaniami są zamieszczane na Facebooku, na Youtube oraz na Fan Page'u piosenkarki (https://www.facebook.com/SabinaJeszkaOfficial), gdzie zresztą sami Tunezyjczycy wyrażają swoją wdzięczność za ten mocny przekaz wyrażony przez Sabinę Jeszkę: „To nie wina Tunezji, że stało się to, co się stało. Taki jest świat. Na całym świecie są tragedie, o których media nie zawsze się rozpisują. Dzieją się straszne rzeczy, ale to nie znaczy, ze mamy się barykadować w swoich domach."
Sabina nieustannie opowiada o swoim nowym teledysku, który osiągnął już prawie 65 000 odsłon na Youtubie w przeciągu kilku tygodni.

 Artystka podzieliła się również wrażeniami z kulisów powstawania klipu. W video „making of" widać Sabinę radosną i miło spędzającą czas w Tunezji, wraz z pozostałą częścią ekipy filmującej.

a