niedziela, styczeń 29, 2023
Follow Us

Nawrocki

piątek, 24 lipiec 2015 14:12

Tańsze przeloty do USA i Kanady Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Toronto Toronto Fot.: mat. pras.

W nowej promocji Air France KLM do wyboru jest osiem miast w Ameryce Północnej. Przeloty do Chicago czy Nowego Jorku można kupić już od 1919 PLN w obie strony.

– Wakacyjna promocja Air France KLM ucieszy osoby, które planują w ciągu najbliższych miesięcy odwiedzić Stany Zjednoczone i Kanadę. Teraz taniej polecimy do Bostonu, Nowego Jorku, Houston, Chicago, Miami, Waszyngtonu oraz dwóch miast w Kanadzie – Montrealu i Toronto. Nowa oferta cenowa będzie obowiązywać tylko do 18 sierpnia br., a podróż można zaplanować aż do 26 czerwca 2016 roku. Po szczegóły oferty, a także aby zarezerwować bilety w promocyjnych cenach zapraszamy na strony: www.airfrance.pl i www.klm.pl.

USA i Kanada do odkrycia
Najlepsze ceny w aktualnej promocji linii Air France i KLM otrzymały słynne amerykańskie metropolie: Nowy Jork i Chicago (dostępne już od 1 919 PLN) oraz Miami (od 2179 PLN). W atrakcyjnej cenie można również zarezerwować przelot do Toronto (od 2049 PLN) i Montrealu (od 2249 PLN).
Wspaniałe plaże i zabytki
Dla osób, które lubią łączyć wypoczynek na plaży z mnóstwem atrakcji, dobrym pomysłem będzie podróż do Miami (ceny przelotów zaczynają się już od 2179 PLN). Słoneczne miasto na półwyspie Floryda jest idealnym miejscem do wypoczynku dla osób w każdym wieku. Można tu nie tylko podziwiać zabytkowe samochody i luksusowe gigantyczne jachty, lecz także odwiedzić Coral Gables, wybrać się na zakupy do Lincoln Road Mall, a wieczorem zasmakować tamtejszej oferty kulinarnej w licznych restauracjach lub spędzić wieczór w jednym z klubów w dzielnicy Miami Beach.

Zupełnie odmienny klimat i scenerię oferuje jedno z najstarszych miast w Stanach Zjednoczonych. Wystarczy zarezerwować lot do Bostonu (teraz od 2329 PLN!), by poznać kawałek amerykańskiej historii w mieście pełnym malowniczych uliczek. W Bostonie można zrelaksować się na Charles River Esplanade, z dziesiątkami biegaczy, rowerzystów i rolkarzy przejeżdżających tu każdego dnia. Miasto jest także domem dla legendarnej drużyny baseballowej, Red Sox, jak i prestiżowego Uniwersytetu Harvarda, którego piękny kampus z pewnością warto odwiedzić.

Ceny Air France KLM do Stanów Zjednoczonych i Kanady: Boston 2 329 zł, Chicago 1 919 zł, Houston 2 329 zł, Miami 2 179 zł, Nowy Jork 1 919 zł, Waszyngton 2 129 zł, Montreal 2 249 zł, Toronto 2 049. Podane ceny za lot z Warszawy w obie strony zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych (które przy zakupie na www.klm.pl wynoszą 0 PLN).

Warto pamiętać, że na stronie www.klm.pl w zakładce Zaplanuj i zarezerwuj w prosty i wygodny sposób można również zarezerwować zakwaterowanie. Intuicyjna wyszukiwarka KLM w przejrzysty sposób zaprezentuje miejsca noclegowe dostępne w ogromnej bazie Airbnb (Zarezerwuj hotel/Zakwaterowanie przez Airbnb) – aż 34 tysięcy miast na całym świecie! Ponadto przewodniki turystyczne na stronie KLM pozwolą błyskawicznie znaleźć wiele przydatnych informacji na temat wybranego celu podróży (m.in. dotyczących zabytków, atrakcji turystycznych, transportu, historii), a całość uzupełniają zdjęcia. Opisy i wskazówki dotyczą aż 627 miejsc na całym świecie.

Tańsze bilety Air France KLM rezerwować można na stronach: www.airfrance.pl, www.klm.pl, pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22) 55 66 444 oraz z biurach podróży w całej Polsce.

 

a