środa, czerwiec 07, 2023
Follow Us

Nawrocki

wtorek, 14 lipiec 2015 13:53

Lux Expressem z Warszawy do Wilna Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Lux Expressem z Warszawy do Wilna www.luxexpress.eu

Największy przewoźnik autobusowy w regionie Morza Bałtyckiego - grupa Lux Express - otworzyła nowe połączenie między Warszawą a stolicą Litwy - Wilnem. Trasę będzie obsługiwać Lux Express Special– marka o najwyższym standardzie, dostosowana do międzynarodowych podróży biznesowych. Do 19 lipca za komfortową podróż do Wilna zapłacimy tylko 40 zł.

Lux Express Special, czyli marka grupy Lux Express skierowana do osób podróżujących w celach biznesowych, właśnie pojawiła się na polskim rynku, oferując komfortowe przejazdy do Wilna. „Mamy nadzieję, że nowe połączenie stanie się cenioną ofertą dla osób podróżujących w celach biznesowych. Utworzyliśmy je z myślą o tych, którzy racjonalnie zarządzają swoim czasem i oczekują najwyższego komfortu podczas podróży" – komentuje Hannes Saarpuu, prezes grupy Lux Express.

Do 19 lipca za bilet na podróż do Wilna autobusem Special Lux Express zapłacimy jedynie 40 zł, a bilety można wykorzystywać do końca sierpnia. Standardowa cena po 19 lipca wyniesie 105 zł – za bilet w jedną stronę.

Autobusy Special Lux Expressu wyróżniają się dużą przestrzenią dla każdego z pasażerów oraz bardzo wygodnymi, skórzanymi fotelami z podnóżkami. Dla tych, którzy czas podróży chcą wykorzystać na pracę, Lux Express Special oferuje sieć WiFi w całym autobusie, rozkładane stoliki za każdym z siedzeń do wygodnego rozłożenia laptopa oraz gniazdka elektryczne. Do dyspozycji pasażerów są także ciepłe i zimne napoje.

Czas przejazdu z Warszawy do Wilna to ok. 7 godzin. Autobus Lux Express Special odjeżdża codziennie o godz. 15:10 z przystanku na Dworcu Warszawa Zachodnia, zatrzymując się po drodze na Dworcu Centralnym (przystanek 04), skąd odjeżdża o godz. 15:30. Autobusy z Wilna do Warszawy odjeżdżają natomiast z Dworca Autobusowego o godz. 06:40, zaś z przystanku „Panorama" o godz. 7:00.

Oprócz nowego połączenia Special Lux Express podróżujący na trasie Warszawa – Wilno mają do trzy inne kursy obsługiwane codziennie przez markę Simple Express. Autobusy opuszczają przystanek 04 na Dworcu Centralnym w godz. 06:05, 23:05 oraz 23:40, zaś w Wilnie są odpowiednio o godz. 15:50, 08:45 oraz 08:15. Podróżujący z Wilna do stolicy Polski mogą wybrać kursy o godz. 14:45, 17:00 i 22:30, które do Warszawy docierają odpowiednio o godz. 22:25, 23:30 oraz 06:00.

a