środa, grudzień 06, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/20808.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20808
środa, 22 kwiecień 2015 00:00

Majówka w Bornem Sulinowie Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do czynnego uczestnictwa w HEPPENIGU 1 MAJOWYM i w pochodzie w Bornem Sulinowie w dniu 1 maja 2015 roku organizatorzy już po raz siódmy zapraszają turystów, mieszkańców Bornego Sulinowa, wszystkie stowarzyszenia, grupy inicjatywne formalne i nieformalne oraz podmioty gospodarcze.

W tym roku 1 majowy happening zaprezentuje najnowszą historię miasta. Jego celem jest również przedstawienie osadników - ludzi, którzy z tym miejscem mocno się utożsamiają i w kreatywny sposób tworzą jego historię. Organizatorzy liczą na to, że uczestnicy HEPPENIGU i pochodu stworzą barwny korowód, który zintegruje borneńską społeczność.

Po spotkaniu uczestników pochodu o godzinie 15 na placu defilad przy „Orliku", w pobliżu Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie pochód wyruszy o godz. 15.30 i przemaszeruje główną ulicą miasta - Aleją Niepodległości - w kierunku ul. Orła Białego. Zakończy się na lotnisku sportowym w Bornem Sulinowie, gdzie odbędzie się festyn rodzinny połączony z festynem lotniczym.

Swój udział w HEPPENIGU 1 MAJOWYM zapowiedzieli również goście z zagranicy. Organizatorzy liczą na duże poczucie humoru uczestników i obserwatorów pochodu, jednej z najbardziej charakterystycznych imprez Bornego Sulinowa. - „To mali ludzie tworzą wielką historię. Sprawmy, aby ten dzień był radosnym, wiosennym ukłonem złożonym wszystkim ludziom, dla których nasze miasteczko jest najpiękniejszym i najciekawszym zakątkiem na ziemi."

{gallery}20808{/gallery}

HEPPENING 1 majowy
Borne Sulinowo
1 maja 2015 rok
Organizatorzy HEPENINGU: Lokalna Organizacja Turystyczna, Centrum Kultury i Rekreacji, Stowarzyszenie Lotnicze, Stowarzyszenie Miłośników Militarnej Historii Bornego Sulinowa.

a