sobota, listopad 27, 2021
Follow Us
czwartek, 12 marzec 2015 09:21

Od kwietnia częściej z Warszawy i Gdańska do Berlina Wyróżniony

Napisane przez informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bombardier Dash 8 Q400 Bombardier Dash 8 Q400 http://www.airberlingroup.com

Liczbę lotów między Berlinem a Warszawą i Gdańskiem - o jeden dodatkowy lot dzienne, w dni powszednie, na obu trasach - airberlin zwiększy od 13 kwietnia 2015 r.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektywności oferowanych przez nas kursów między Berlinem a Warszawą i Gdańskiem i zgodnie z oczekiwaniami zwiększany liczbę lotów na tych trasach. Dla naszych pasażerów oznacza to jeszcze więcej możliwości połączeń i krótsze czasy podróży" – wyjaśnił Götz Ahmelmann, Chief Commercial Officer w airberlin.

airberlin zwiększy liczbę połączeń między Berlinem a Warszawą – obecnie proponuje trzy loty dziennie – o sześć dodatkowych lotów tygodniowo, łącznie do sumy 25 połączeń w tygodniu. W ten sposób umocni pozycję lidera rynkowego na tej trasie. Od 13 kwietnia, w dni powszednie linia oferować będzie cztery loty łączące niemiecką i polską stolicę dziennie. Wszystkie terminy lotów są zoptymalizowane pod kątem światowej sieci połączeń airberlin.

Również od 13 kwietnia uruchomionych zostanie więcej lotów z Berlina do Gdańska. Zamiast obecnych dwóch lotów dziennie, airberlin zaoferuje od poniedziałku do piątku trzy loty dziennie, a w weekend – pięć. W efekcie liczba lotów zwiększy się z 12 do 20 tygodniowo. Goście airberlin, którzy chcieliby lecieć z Krakowa do Berlina będą wciąż mogli wybrać jedno z trzech codziennych połączeń.

Nowe loty będą skoordynowane z harmonogramem lotniska-hubu Berlin-Tegel, skąd globalna sieć połączeń airberlin oferuje wiele możliwości przesiadkowych. Dzięki zwiększonej częstotliwości lotów, po raz pierwszy goście podróżujący z Gdańska będą mogli przesiąść się na loty do Chicago, Madrytu czy Mediolanu.

Bilety rezerwować można na stronie airberlin.com, z pomocą Centrum Obsługi Klienta airberlin (darmowy numer tel. 00800 49 11 386) lub u agentów podróży. Loty z Berlina do Gdańska będą oferowane w imieniu airberlin przez Darwin Airlines, samolotem Saab 2000. Połączenia do Warszawy realizowane będą przez airberlin przy wykorzystaniu samolotu Dash Q 400.

Więcej na: www.airberlin.com.

a