piątek, marzec 01, 2024
Follow Us
poniedziałek, 19 styczeń 2015 10:41

Nowa gwarancja ubezpieczeniowa do 16 stycznia 2016 roku Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nowa gwarancja ubezpieczeniowa do 16 stycznia 2016 roku http://alfastar.pl

Alfa Star od 17 stycznia 2015 roku działa z nową gwarancją ubezpieczeniową. Opiewająca na kwotę 20 milionów złotych gwarancja ubezpieczeniowa, wystawiona przez Europäische Reiseversicherung AG, obowiązuje do 16 stycznia 2016 roku.

Alfa Star S.A. jest jednym z pięciu największych polskich touroperatorów, który już od 20 lat cieszy się rosnącym zaufaniem Polaków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia klientom usługi najwyższej jakości, gwarantując komfort i bezpieczeństwo. Proponuje również bogatą ofertę wycieczek objazdowych oraz fakultatywnych. W obecnym portfolio znajduje się 19 różnych destynacji, w tym trzy nowe kierunki, które pozwalają odwiedzić kraje Bliskiego Wschodu. Uzyskana gwarancja ubezpieczeniowa stanowi potwierdzenie rentowności spółki oraz jej stabilnej kondycji finansowej. Dokument został wystawiony przez Europäische Reiseversicherung AG i będzie obowiązywał przez 12 miesięcy .
„Bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów to dla nas kluczowa kwestia. Chcemy wzmacniać zaufanie do naszej marki, oferując usługi najwyższej jakości. Uzyskana gwarancja jest tego potwierdzeniem. Dlatego cieszymy się, że w nadchodzącym sezonie po raz kolejny będziemy mogli realizować nasze cele, gwarantując turystom doskonały serwis ." – mówi Małgorzta Strzylak-Skalińska, rzecznik prasowy Alfa Star S.A.

Od kilkunastu lat firma jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz członkiem założycielem Polskiej Organizacji Organizatorów Turystyki. Prowadzi wyloty czarterowe z 11 lotnisk w Polsce: Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Lublina i Wrocławia. Obecnie w swojej ofercie Alfa Star S.A. posiada ponad 700 hoteli, począwszy od trzygwiazdkowych, po hotele ekskluzywne, oferujące najwyższy światowy standard. Spółka jest notowana na rynku NewConnect, co stanowi potwierdzenie jej rzetelności oraz transparentności.

a