sobota, listopad 26, 2022
Follow Us
środa, 19 listopad 2014 00:00

Czas na TT Warsaw Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czas na TT Warsaw http://www.ttwarsaw.pl

Targi TT Warsaw w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie rozpoczną się 27 i potrwają do 29 listopada, codziennie w godzinach od 10 do 17. Jest  to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń przeznaczonych na kontakty biznesowe, jak też na pokazanie najświeższych ofert dla indywidualnych turystów. Pierwszy dzień targów (27 listopad) przeznaczony jest wyłącznie dla branży, a dwa kolejne (28 i 29 listopad) – dla wszystkich zwiedzających.

Odbiorcy branżowi mają podczas TT Warsaw okazję do tego, aby spotkać się i porozmawiać w międzynarodowym środowisku turystycznym. Dla odbiorców indywidualych Targi TT Warsaw to promocja miejsc, ofert i atrakcji turystycznych z różnych stron świata. Targi TT Warsaw są też okazją do poznania tradycji i kultury ponad 60 krajów. Można posłuchać narodowej muzyki, zobaczyć regionalne tańce i skosztować tradycyjne narodowe potrawy.
Krajem partnerskim tegorocznych targów jest Egipt - kraj w którym 7000 letni dorobek cywilizacyjny spotyka się z nowoczesnością, słońce świeci przez cały rok, złociste plaże ciągną się setkami kilometrów, a krystalicznie czyste wody Morza Czerwonego i Śródziemnego skrywają niezwykły podwodny świat.  Piękna pogoda, bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura hotelowa i rozsądna cena jaką zapłacimy za pobyt w Kraju Faraonów przyciąga tłumy Polaków, którzy najbardziej upodobali sobie wczasy w Hurghadzie i Sharm El Sheikh.

W programie targów TT Warsaw znalazły się m.in.:
• Workshop "Republika Dominikańska pełna wrażeń"
• Konferencja "Potencjał turystyczny ośrodków narciarskich Palandoken i Konakli znajdujących się w regionie Erzurum"
• Prezentacja "Laponia - nowy kierunek turystyki egzotycznej"
• Spotkanie z podróżnikami Magdaleną i Sergiuszem Pinkwartami
• Przystanek Dakar - Prezentacja zdjęć Jacka Boneckiego
• "Kuba- muzeum niespełnionych marzeń"
• "Odkrywaj Skarby Ziemii - wykład firmy Turiego na temat turystyki geologicznej.

Rejestracja obowiązkowa
Wszystkich zwiedzających obowiązuje rejestracja, której można dokonać on line lub na miejscu.
Wstęp bezpłatny dla: osób zarejestrowanych online (przedstawiciele branży turystycznej) posiadaczy zaproszeń, ulotek-biletów, dzieci do lat 7. Bilet z rejestracją na targach - 10 zł; bilet bez rejestracji - 50 zł; bilety ze zniżką uczniowską i studencką grupy powyżej 10 osób – 6 zł (szkoły muszą zgłosić przyjazd do 24 listopada pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
wstęp bezpłatny dla osób zarejestrowanych on line (branża turystyczna).

Targi TT Warsaw
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56, Warszawa
27-29.11.2014, godz. 10-17

Więcej na: http://ttwarsaw.pl/.

a