środa, październik 27, 2021
Follow Us
poniedziałek, 22 wrzesień 2014 13:19

Ryanair otwiera bazę w Gdańsku i rozbudowuje siatkę połączeń Wyróżniony

Napisane przez JEN
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Baza lotnicza w Gdańsku, jedno nowe połączenie do Alicante i dodatkowe loty do Londynu Stansted
i Warszawy.

18 września na Gdańskim lotnisku odbyła się konferencja prasowa z udziałem Michaela O'Leary, Prezesa Ryanair.

- "Ryanair z przyjemnością, jako pierwsza linia lotnicza w Polsce, ogłasza siatkę połączeń na sezon letni 2015 r., wprowadzając 1 nowe połączenie do Alicante oraz zwiększając częstotliwości lotów do Londynu i Warszawy. Daje to łącznie 14 połączeń z tutejszego lotniska w sezonie letnim 2015 i 750 tys. klientów rocznie w Gdańsku - powiedział Michael O'Leary, otwierając konferencję.

Liczba lotów samolotów Ryanair z Gdańskiego lotniska osiągnie poziom 55 lotów tygodniowo, co stanowi wzrost o 28 proc.

28 października Ryanair otworzy w Gdańsku nową bazę z jednym stacjonującym samolotem, inwestując ponad 91 mln dolarów. Tego samego dnia rozpoczną się loty dwa razy dziennie pomiędzy Gdańskiem i Warszawą.

Polscy klienci będą mogli teraz wybierać spośród 14 połączeń realizowanych z Gdańska w sezonie letnim oraz czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak numerowane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe, jak również pakiet usług dla rodzin Family Extra.

Ryanair wprowadził również nową ofertę: Business Plus i łączy Gdańsk z najważniejszymi Europejskimi centrami biznesowymi, w tym Warszawą (2 x dziennie), Dublinem (4 razy tygodniowo), Edynburgiem
(2 x tygodniowo), Londynem (12 x tygodniowo) i Oslo (5 x tygodniowo). Przewoźnik oferuje pasażerom podróżującym w celach biznesowych największy wybór połączeń po najniższych cenach, z lepszymi rozkładami lotów i większą ich częstotliwością oraz najlepszą obsługą klienta.

- Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2015r. z Portu Lotniczego w Gdańsku, Ryanair wyprzedaje
100 000 biletów na loty na trasach w całej Europie w cenach rozpoczynających się od 84zł i ogłasza promocję na połączenia krajowe (ceny od 39 zł), na podróż od października 2014r. do stycznia 2015r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (22 września), do północy - informował na konferencji prasowej w Gdańsku Michael O'Leary, Prezes Ryanair.

 

 

a