sobota, lipiec 13, 2024
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/17438.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/17438
czwartek, 24 kwiecień 2014 11:45

Zmiany w autobusach do Modlina Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zmiany w autobusach do Modlina http://www.modlinairport.pl

Od 27 kwietnia zmienia się rozkład jazdy autobusów obsługujących połączenie PKP Modlin - Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin. Autobusy jeżdżą dwa lub trzy razy w ciągu godziny. Bilet na odcinku stacja Modlin – Lotnisko Modlin lub z powrotem kosztuje 5 zł.

Od 27 kwietnia pociągi do i z Modlina będą dojeżdżały tylko do Warszawy Wschodniej. W związku z tym bilety KM będą honorowane w SKM na odcinkach: Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia - Legionowo Piaski, Legionowo Piaski - Warszawa Gdańska - Warszawa Zachodnia peron 8 - Warszawa Służewiec - Warszawa Lotnisko Chopina oraz w pociągach metra na odcinku Dworzec Gdański - Centrum.

Pociąg plus autobus
Na trasie Modlin – Warszawa są 42 połączenia (14 połączeń lotniskowych oznaczonych specjalnym piktogramem samolotu i 28 pociągów kursujących przez Modlin na linii w kierunku do Działdowa). Spośród 14 połączeń lotniskowych 11 pociągów łączy Lotnisko Warszawa/Modlin z Lotniskiem Chopina.

Autobusy lotniskowe w barwach Kolei Mazowieckich kursują pomiędzy stacją kolejową Modlin, a Lotniskiem Warszawa/Modlin, co 20-30 minut. Jednorazowo mogą przewiźć do 70 pasażerów i są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Autobusem ze stacji Modlin do Lotniska Warszawa Modlin dojedziemy za 5 zł.

{gallery}17438{/gallery}

Bilet Lotniskowy

Mając taki bilet można dojechać ze stolicy do lotniska w Modlinie lub z lotniska w Modlinie do Warszawy. Koszt jednorazowego Biletu Lotniskowego - 15 PLN i jest on ważny jeszcze przez 60 minut (od godziny wpisanej odręcznie przez podróżnego) w I strefie ZTM. W metrze trzeba skorzystać z windy lub bezpłatnej wejściówki (w Punktach Obsługi Pasażerów).
http://www.modlinairport.pl

http://www.mazowieckie.com.pl/

a