poniedziałek, grudzień 04, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/16466.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/16466
środa, 05 luty 2014 12:06

Egzotycznie z Alfa Star Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z roku na rok rośnie liczba turystów, którzy decydują się na spędzenie urlopu poza sezonem. Według raportu Forbesa, w 2013 roku odsetek wyjazdów w sezonie jesienno-zimowym zwiększył się aż o 18 procent.

Taka tendencja idzie w parze ze zmianą preferencji związanych z wyborem wakacyjnych kierunków. Coraz więcej Polaków planuje wczasy z dala od tradycyjnych kurortów, skłaniając się ku mniej znanym, pełnym egzotyki miejscom. W odpowiedzi na potrzeby miłośników nietypowych wakacji, biuro podróży Alfa Star poszerzyło swoją ofertę o nowe egzotyczne kierunki wyjazdów.
Wycieczki do odległych krain to trend, który na dobre zagościł na polskim rynku turystycznym. Mimo iż nie jest to najtańsza opcja, wzrost sprzedaży tego rodzaju ofert w ciągu ostatnich lat zwiększył się kilkukrotnie. Główne przyczyny wspomnianego zjawiska, to większa dostępność ofert, skrócenie czasu lotów transkontynentalnych oraz generalne obniżenie się cen egzotycznych wycieczek. Ponadto Polaków ciągnie w świat i coraz częściej chcą oni spędzić niezapomniane wakacje w wyjątkowym, niepowtarzalnym miejscu. Dlatego też Alfa Star zdecydowało się wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu swoich klientów, poszerzając ofertę wakacyjnych wyjazdów o nowe egzotyczne destynacje: Rodos, Kos, Sycylię, Gran Canarię, Cypr Północny oraz Meksyk.

{gallery}16466{/gallery}
Zdaniem przedstawicieli biura podróży Alfa Star kierunkiem, w którym możemy spodziewać się dużego wzrostu ruchu turystycznego wśród polskich turystów jest zdecydowanie Meksyk. Potwierdza to raport Qtravel, według którego kraj ten znajduje się na czwartej pozycji (zaraz po Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Tajlandii i Sri Lance) pod względem liczby ofert przygotowanych dla turystów na sezon 2013/2014. Meksyk, będący esencją latynoskiej kultury, jest ciekawą alternatywą dla popularnych już krajów zachodnioazjatyckich. Alfa Star proponuje wypoczynek w dwóch malowniczych miejscowościach – Cancun i Playa del Carmen. Miejsca te pełne są restauracji, barów i klubów, tętniących życiem zarówno w dzień, jak i w nocy. Biuro oddaje do dyspozycji klientów hotele 3*,4* i 5*. Są one położone nad samym morzem. W swojej ofercie zapewniają pełne wyżywienie (All inclusive) dostęp do basenów, kortów tenisowych, pól golfowych, a często także kompleksów SPA. Cacun i Playa del Carmen znajdują się w odległości 45 minut od lotniska w Cacun, do którego dolecimy bezpośrednio z Warszawy. Dla amatorów zwiedzania Alfa Star przygotowało również ciekawą ofertę wycieczek fakultatywnych, których ceny wahają się w granicach 80-140 dolarów. Za dwutygodniowy pobyt w Meksyku razem z przelotem zapłacimy od 9 do 18 tys. złotych za osobę.
Oferta Alfa Star na rok 2014 jest odpowiedzią na zmieniające się trendy na rynku turystycznym oraz chęć Polaków do podróżowania w coraz dalsze zakątki świata. Wśród wcześniej dostępnych kierunków znalazło się 6 nowych destynacji, w tym Meksyk. Planując urlop z rodziną, znajomymi czy drugą połówką warto zapoznać się z atrakcyjnymi propozycjami wyjazdów oferowanych przez Alfa Star. Więcej informacji na temat oferty Alfa Star 2014 znaleźć można na stronie www.alfastar.pl.

a