piątek, lipiec 23, 2021
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/16103.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/16103
poniedziałek, 30 grudzień 2013 17:00

Wigilia SDP Globtroter Wyróżniony

Napisane przez Grzegorz Micuła
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Brun i dzieci ze świetlicy TPD z ul. Łochowskiej na warszawskiej Pradze Paweł Brun i dzieci ze świetlicy TPD z ul. Łochowskiej na warszawskiej Pradze Fot.: Grzegorz Micuła

Na tradycyjnej Wigilii Globtrotera AD 2013, na której już po raz drugi z rzędu w Kamienicy Artystycznej przy ul. Białostockiej 22 na warszawskiej Pradze, przybyło ponad 150 członkiń i członków Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników GLOBTROTER oraz niemałe grono przyjaciół i sympatyków tegoż.

Prezes SD-P Globtroter Sławomir Lechosław Bawarski podziękował Pawłowi Brunowi, właścicielowi Kamienicy Artystycznej, za udostępnienie lokalu w którym mieliśmy możliwość spotkania się na naszej tradycyjnej Wigilii Globtrotera. Jak co roku wręczone zostały doroczne nagrody SD-P Globtroter.
W tym roku Nagrodami za najciekawsze publikacje dziennikarskie o tematyce turystycznej w roku 2013 uhonorowani zostali: red. Cezary Rudziński po raz czternasty oraz Adam Gąsior i Roderyk Więcek, obaj też nie po raz pierwszy.
Natomiast Nagrody za wspieranie działalności naszego Stowarzyszenia otrzymali Paweł Ludwicki - redaktor naczelny „Kuriera Warszawskiego" oraz Mariusz Gryżewski - wydawca magazynów ilustrowanych „VIP" i „Fakty".

{gallery}16103{/gallery}
W części artystycznej wystąpiła grupa dzieci ze świetlicy TPD z ul. Łochowskiej na warszawskiej Pradze, które zaśpiewały kilka kolęd wspólnie ze zgromadzonymi. Spędziliśmy razem kilka sympatycznych godzin w swoim gronie. Do spotkania za rok, na kolejnej wigilii klubowej.

a