poniedziałek, lipiec 15, 2024
Follow Us
poniedziałek, 09 grudzień 2013 13:56

Weekend w kajaku Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Weekend w kajaku http://olsztyn.com.pl

Zimowy spływ kajakowy rzeką Nidką to impreza dla prawdziwych twardzieli, dla których zima nie jest straszna. Chętnych do udziału w spływie nie brakuje, bo wiosłowanie w śnieżycy i mrozie to prawdziwa przygoda.

Nidka - to mała, lecz fascynująca i zupełnie jeszcze nieodkryta rzeka łącząca Ruciane-Nidę z Wygrynami. Od dwóch lat odbywają się tam zimowe spływy kajakowe.

Trasa spływu liczy 6 kilometrów i prowadzi z Rucianego-Nidy do Wygryn. W przypadku niskich temperatur może zostać skrócona. Końcowy odcinek trasy to jeziora: Wygryńskie i Bełdany.

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak z wpisaniem się na listę zgłoszeń nie należy zwlekać – liczba miejsc jest ograniczona. Start 11 stycznia o godzinie 9.

Zapisy przyjmuje Informacja Turystyczna w Rucianem-Nidzie, zgłoszeń można również dokonywać na profilu Rucianego-Nidy na Facebooku - www.facebook.com/Miasto.RucianeNida.

Organizator zapewnia kajaki, ognisko z kiełbaskami i ciepłą herbatę na mecie oraz transport z miejsca zakończenia spływu na start do Rucianego-Nidy.
http://olsztyn.com.pl

{jumi [*6]}

a