niedziela, grudzień 03, 2023
Follow Us
poniedziałek, 14 październik 2013 15:12

Mroczne atrakcje Białowieży Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Mroczne atrakcje Białowieży www.hotel-zubrowka.pl

Kto chciałby przeżyć niesamowite i niezapomniane chwile, powinien wybrać się na Weekend z dreszczykiem do hotelu Żubrówka w Białowieży. Dla tych którzy lubią się bać lub chcieliby poznać Białowieżę z innej, mrocznej strony hotel przygotował od 31. października do 3. listopada specjalne atrakcje.

Wszystkich korzystających z noclegu w hotelu Żubrówka zapraszają na nocną, pieszą wycieczkę z przewodnikiem po Puszczy Białowieskiej do tajemniczego Miejsca Mocy. Po drodze można będzie posłuchać wielu opowieści o tajemnicach okolicy, o których w dzień nie ma szans usłyszeć. Po wycieczce - w ramach ceny pobytu - będzie można zjeść pyszną, wzmacniającą grochówkę, popijając ją korzennym, grzanym winem.

Hotel Żubrówka na Weekend z dreszczykiem zaplanował super rabaty. Za 2 noclegi ze śniadaniem w dwuosobowym pokoju zapłacimy 322 zł za dobę, a za 3 noclegi ze śniadaniem dla 2 osób 275 zł za dobę. Aby lepiej poznać smaki białowieskiej można również zamówić obiadokolację w atrakcyjnej cenie 75 złotych za osobę.

Początek wyprawy w sobotę 2 listopada o godzinie 21, koniec – około 1 w nocy. Jest to wycieczka piesza, podczas której będzie do pokonania ok. 10. km, dlatego warto zabrać ciepłe stroje i latarki. Zgłoszenie uczestnictwa w wyprawie do godziny 17. Białowieża zaprasza!

Hotel BEST WESTERN Hotel Żubrówka
ul. Olgi Gabiec 6, Białowieża
www.hotel-zubrowka.pl

{jumi [*6]}

 

a