środa, grudzień 06, 2023
Follow Us
środa, 11 wrzesień 2013 15:12

Nawet 55 proc. przeceny w Neckermann Polska Wyróżniony

Napisane przez JN
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nawet 55 proc. przeceny w Neckermann Polska fot. JN

Tegoroczny wrzesień w Neckermann Polska zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Sprzedaż i szacunki wskazują, że nastąpi co najmniej 19 proc. wzrost wyjazdów wypoczynkowych w porównaniu do września roku ubiegłego. Zwiększenie liczby wyjazdów jesienią tj. we wrześniu i październiku spowodowane jest w znacznym stopniu przecenami sięgającymi nawet 55 proc. Dotyczy to zarówno wycieczek jak i samych przelotów do Grecji, Turcji, Hiszpanii, Czarnogóry, Portugalii i na Wyspy Kanaryjskie.

Dodatkowym atutem jest fakt, że hotele w tym okresie oferują wiele bonusów jak np. pobyt all inclusive w cenie dwóch posiłków, brak dopłat za pokoje 1-osobowe lub dodatkowe noclegi w cenie.

Wiele osób wyjeżdża we wrześniu i październiku chcąc przedłużyć lato. - W ulubionych miejscach wypoczynku Polaków takich jak Hiszpania i Grecja temperatura w ciągu dnia dochodzi do 30 stopni, a wody do 25 stopni. Jest to idealny czas na wakacje dla wszystkich, którzy szukają nieco niższych niż w sezonie temperatur, a jednocześnie cenią spokojniejszy wypoczynek. O tej porze roku coraz częściej wyjeżdżają rodzice z małymi dziećmi i seniorzy. Taki klimat sprzyja nie tylko plażowaniu, ale również aktywnym formom wypoczynku. Jesienne wyjazdy preferują osoby nastawione na uprawianie sportów wodnych i zwiedzanie. W tym czasie wszystkie atrakcje są dostępne i można do nich dotrzeć łatwiej niż w szczycie sezonu – mówi Magda Plutecka Dydoń, PR Manager Neckermann Polska.

Szukając wysokich temperatur i słonecznych promieni w dalszym ciągu można korzystać we wrześniu z letniego programu podróży obejmującego wyloty do ponad 20 najatrakcyjniejszych wakacyjnych kierunków. Tygodniowe wakacje na Majorce w hotelu o standardzie 4 gwiazdki z dwoma posiłkami to koszt już od 2459 zł/os. W Turcji w 4-gwiazdkowym hotelu z all inclusive od 1951 zł/os z all inclusive. Za tygodniowy pobyt z podobnymi świadczeniami (hotel 3 gwiazdkowy) w na Teneryfie zapłacimy 2489 zł/os a za 3-gwiazdkowy z all inclusive na Fuerteventurze 2599 zł/os/7 dni. Jesień to także doskonała pora na dalekie podróże. Wypoczywając w 4 - gwiazdkowym hotelu na Dominikanie z pobytem all inclusive zapłacimy od 5991 zł/os na 7 dni i 6900 zł/os na 14 dni. Tygodniowe wakacje w Chorwacji z własnym dojazdem z pobytem w 4-osobowym apartamencie bez wyżywienia będą kosztować nas 265 zł/os, a na Costa Brava w hotelu o standardzie 4 gwiazdek od 589 zł/os. z dwoma posiłkami, natomiast w Toskanii w hotelu o standardzie 3 gwiazdek od 1080 zł/os. ze śniadaniem.

{jumi [*6]}

a