środa, wrzesień 27, 2023
Follow Us

Nawrocki

wtorek, 10 wrzesień 2013 15:30

Wracamy do Modlina Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wracamy do Modlina www.modlinairport.pl

Ryanair potwierdził, że od 30 września przenosi wszystkie swoje loty do / z Warszawy z portu lotniczego Warszawa Chopin na lotnisko w Modlinie.

Rozkład siatki połączeń Ryanair na lato 2014 roku z lotniska Warszawa Modlin zawiera dwie nowe trasy do Alicante i Salonik, a na ośmiu innych trasach zostanie zwiększona częstotliwość połączeń.

Aby uczcić swój powrót do Warszawy Modlin i nowe połączenia na lato 2014 Ryanair oferuje 100,000 biletów na podróż w całej Europie już od 29zł/€6,99, na podróż w październiku i listopadzie dostępnych w sprzedaży na www.ryanair.com do północy w czwartek (12 września)

Michael Cawley z Ryanair powiedział: „Ryanair jest zadowolony z powrotu do Warszawy Modlin od 30 września, w sam raz na czas rozpoczęcia operacji lotniczych sezonu zimowego. Ogłosiliśmy również nasz rozkład połączeń na lato 2014 dla Warszawy, z 2 nowymi destynacjami do Alicante i Salonik, zwiększoną częstotliwością lotów na 8 innych połączeniach, w sumie w ofercie mamy 28 tras do / z Warszawy Modlin. Ryanair przewiezie ponad 1,3 mln pasażerów rocznie do / z Warszawy, co pozwoli naszym, pasażerom oszczędzić ponad 872 mln zł, przełączając się na niskie taryfy Ryanair.".
www.modlinairport.pl

{jumi [*6]}

a