czwartek, luty 02, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/14288.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/14288

Nawrocki

sobota, 03 sierpień 2013 12:21

Sława przed Pekinem Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Sława przed Pekinem www.79ficcrally.pl

Światowy Zlot Campingu i Caravaningu w tym roku odbędzie się w Sławie w dniach od 6 do 14 sierpnia. Do Polski, która jest gospodarzem tej wielkiej imprezy turystycznej po raz czwarty, przyjadą goście z 29. krajów.

Na zlot do Sławy przyjedzie ponad 430 załóg m.in. z Austrii, Chorwacji, Chin, Czech, Danii, Kanady czy Tajwanu.

Tereny zlotowe zostaną otwarte 6 sierpnia, a 7 sierpnia na Stadionie Miejskim w Sławie będzie miało miejsce uroczyste otwarcie zlotu. 8 sierpnia, odbędzie się kongres delegatów narodowych Federacji Campingu i Caravaningu.

Jego uczestnicy będą mogli wziąć udział w wycieczkach krajoznawczych po okolicach Sławy oraz po województwie lubuskim. Będą odbywać się koncerty, programy dla dzieci, zawody sportowe dla uczestników zlotu i wiele innych atrakcji. Zostanie również nagrany film o zlocie.

Stacja telewizyjna CCTV, jedyna naziemna sieć telewizyjna w Chinach, która posiada wyłączność na nadawanie informacji dotyczących wydarzeń poza granicami kraju, relacje ze zlotu będzie transmitować na antenie na bieżąco.

{gallery}14288{/gallery}

W roku ubiegłym Światowy Zlot Campingu i Caravaningu miał miejsce w Kanadzie w Montrealu, natomiast w 2014 roku odbędzie się w Pekinie (Chiny).

Organizatorem 79. F.I.C.C. Rally Sława jest Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku, Burmistrz Sławy oraz Polska Federacja Campingu i Caravaningu. Patronat nad imprezą objął Minister Sportu i Turystyki, Międzynarodowa Federacja Campingu, Caravaningu i Autocaravaningu (F.I.C.C.) oraz Polska Organizacja Turystyczna. Sponsor: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sława Śląska.

79. Międzynarodowy Zlot Campingu i Caravaningu (F.I.C.C. Rally) 

6.08-14.08.2013 r.

camping nr 261 „Słoneczny" w Sławie (woj. lubuskie).
http://wrotalubuskie.eu

{jumi [*6]}

a