czwartek, czerwiec 20, 2024
Follow Us
środa, 24 lipiec 2013 08:23

Egzotyka bez ryzyka Wyróżniony

Napisane przez AM
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Egzotyka bez ryzyka www.szczepieniadlapodrozujacych.pl

MSZ radzi: planujesz podróż egzotyczną - zaszczep się! Jak przypomina MSZ przypomina, że wyjeżdżając w tropikalne zakątki świata jesteśmy dużo bardziej narażeni na choroby zakaźne niż podczas podróży w naszej strefie klimatycznej. W internetowym poradniku dla wyjeżdżających za granicę zebrano informacje m.in. o wymaganych i zalecanych szczepieniach.

"Warunki sanitarne i opieka medyczna na niskim poziomie sprzyjają łatwemu rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych chorób. Dlatego istotne jest odpowiednie przygotowanie do wyjazdu, które zapewni bezpieczeństwo i komfort podróży, jak również pozwoli zminimalizować ryzyko komplikacji zdrowotnych'' - podaje w poradniku Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Z serwisu można się dowiedzieć jak przygotować się do bezpiecznego pobytu w egzotycznym miejscu; sprawdzić, jak prawidłowo dbać o zdrowie swoje i najbliższych w tropikach, aby choroba nie popsuła wyjazdu. Jak wskazuje poradnik, po powrocie z dalekich stron, warto też skontrolować stan swojego zdrowia.

http://www.szczepieniadlapodrozujacych.pl

www.msz.gov.pl

www.rynekzdrowia.pl

{jumi [*6]}

a