piątek, grudzień 09, 2022
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 113.
środa, 28 marzec 2012 01:03

Premiery filmowe: Zaginiona

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

To pierwszy hollywoodzki thriller złotego dziecka brazylijskiej kinematografii Heitora Dhalii z jedną z najpopularniejszych młodych aktorek świata – Amandą Seyfried („Mamma Mia”, „Wyścig z czasem”).

 Gdy siostra bohterki filmu - Jill ginie bez śladu, dziewczyna nie ma wątpliwości, że uprowadził ją seryjny morderca kobiet, z którego rąk sama cudem wyrwała się dwa lata wcześniej. Policja nie daje wiary Jill, podejrzewając ją o zaburzenia osobowości. Zdesperowana dziewczyna rozpoczyna ryzykowną grę z psychopatą, próbując namierzyć go na własną rękę i uratować porwaną siostrę. Czas płynie nieubłaganie, zaś Jill – uznana za uzbrojoną i niebezpieczną – jest ścigana przez policję. Zwiastun thrillera „Gone”, wyprodukowanego przez twórców popularnej serii „Underworld”, towarzyszył amerykańskiej premierze ostatniej części „Sagi Zmierzch”, wywołując entuzjastyczne reakcje młodej publiczności i liczne skojarzenia z psychothrillerem wszech czasów „Milczenie owiec”. U boku Seyfried wystąpili: gwiazda serialu „Dexter” Jennifer Carpenter i Wes Bentley – laureat nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych i nominacji do BAFTA za kreację w oscarowym „American Beauty”.
Polska premiera: 30 marca
Reżyseria: Heitor Dhalia („Nina”, „A Deriva”)
Scenariusz: Allison Burnett („Smaki miłości”, „Nieuchwytny”, „Fame”, „Underworld: Przebudzenie”)
Obsada: Amanda Seyfried („Mamma Mia!”, „Chloe”, „Zabójcze ciało”, „Wciąż ją kocham”, „Listy do Julii”, „Wyścig z czasem”), Jennifer Carpenter („Dexter”, „Kwarantanna”, Egzorcyzmy Emily Rose”), Wes Bentley („Igrzyska śmierci”, „Ghost Rider”, „American Beauty”)

Zobacz zwiastun
{jumi [*7]}

a