piątek, grudzień 09, 2022
Follow Us
środa, 09 listopad 2011 11:17

Parapetówka w stylu vintage

Napisane przez Ewa Neked
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Parapetówka w stylu vintage materiały Vintage Indie Party

Cykliczna impreza Vintage Indie Party tym razem przeprowadza się do Kamieniołomów. Na scenie zobaczymy Letters from Silence i The Phantoms. Nie zabraknie też muzyki z kręgu indie, postpunku i new wave'u.

Vintage Indie Parapetówka to impreza, na której selekcję muzyki indie, indietroniki, postpunku, new wave'u, britpopu, madchesterów zagrają dje: Am Radio, Jick Magger (Out of Tune), Hoax i Polyptique (FJU, You Name It). To również okazja, żeby na scenie zobaczyć Letters from Silence – zespół, który zaprezentuje kawałki ze swojej debiutanckiej płyty "No Plain Shortcuts". Oprócz tego wystąpi gitarowy zespół The Phantoms, który osatnio podbił serca publiczności w Berlinie.

 

 

Organizatorzy imprezy świętują nie tylko przeniesienie do nowego "mieszkania", ale również i nominację w plebiscycie Nocnych Marków czasopisma "Aktivist" w kategorii "Impreza Roku 2011". Redaktorzy "Aktivista" docenili starania organizatorów Vintage Indie Party, by promować ciekawe niezależne kapele i przypominać świetne nagrania z największej klubowej rewolucji ostatnich 10 lat. Fani imprezy mogą na nią głosować za pomocą smsów.

Goście indie parapetówki będą mieli możliwość wygrania płyt zespołu Letters From Silence oraz voucherów na zakupy w internetowym sklepie Retro Futoro Vintage Room. Nagrody rozdawane będą najładniej ubranym klubowiczom.

Impreza Vintage Indie Party odbędzie się w najbliższy piątejk, 11 listopada w Kamieniołomach na ul. Ossolińskich 3 w Warszawie. Start o godz. 21. Wejście: 10-15 zł.

{jumi [*8]}

a