piątek, wrzesień 25, 2020
Follow Us
czwartek, 28 kwiecień 2016 12:58

Areszt za zabójstwo

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Areszt za zabójstwo fot. Komenda Stołeczna Policji

47- letni Dariusz W., mieszkaniec powiatu nowodworskiego, trafił na 3 miesiące do aresztu. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo swojego znajomego. Do tragedii doszło 24 kwietnia br. w jednym z nasielskich mieszkań. 47-latkowi śledczy postawili zarzut zabójstwa, za co może mu grozić nawet dożywocie.

Policjanci z komisariatu w Nasielsku w ubiegłą niedzielę po południu, zostali poinformowani, że na ul. Warszawskiej przed budynkiem wielorodzinnym leży mężczyzna bez oznak życia. Funkcjonariusze udali się na miejsce i niestety potwierdzili to zgłoszenie. Okazało się, że 61-latek ma ranę kłutą w okolicy pleców.

W toku podjętych czynności policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. W trakcie dalszej pracy dochodzeniowo-śledczej, funkcjonariusze ustalili, że początek tragedii miał miejsce w jednym z mieszkań budynku, przed którym znaleziono ciało. W lokalu podczas libacji alkoholowej prawdopodobnie doszło do awantury między zatrzymanym 47-letnim Dariuszem W. i 61-latkiem. Wtedy podejrzany miał zadać cios nożem w plecy mężczyźnie, który jeszcze o własnych siłach wyszedł przed budynek i tam się przewrócił.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na postawienie 47-latkowi zarzutu zabójstwa. Wczoraj Sąd w Pułtusku, na wniosek prokuratury, zastosował wobec Dariusza W. 3-miesięczny tymczasowy areszt.

a