niedziela, październik 02, 2022
Follow Us
piątek, 04 wrzesień 2015 09:03

16 zarzutów dla 33-latka

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
16 zarzutów dla 33-latka fot. freeimages.com

27 sierpnia 2015 r. funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI zatrzymali 33-letniego Roberta W. Policjanci przedstawili mężczyźnie 16 zarzutów w sprawach o przestępstwa kierowania gróźb karalnych, niszczenie mienia oraz liczne kradzieże. Sąd rejonowy zastosował wobec 33-latka tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Robert W. w okresie pomiędzy lipcem a sierpniem 2015 r. dokonał licznych kradzieży mienia w postaci produktów spożywczych, alkoholowych oraz wyrobów tytoniowych o łącznej wartości około 1000 zł. Wszystkich tych kradzieży mężczyzna dopuścił się w sklepach na terenie Pragi Północ. Policjanci każdorazowo zatrzymywali mężczyznę i przedstawiali mu stosowane zarzuty.

33-latek został zatrzymany również po tym, jak spowodował uszkodzenie ciała jednego z pracowników w sklepie przy ul. Ząbkowskiej. Prowadzone postępowanie i tym razem zakończyło się postawieniem mu zarzutu.

17 sierpnia 2015 r. policjanci z północnopraskiej komendy przedstawili Robertowi W. kolejny zarzut. Tym razem dotyczył on kierowania gróźb karalnych wobec pracowników sklepu przy ul. Ząbkowskiej. Funkcjonariusze wystąpili z wnioskiem do prokuratury rejonowej o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do osób pokrzywdzonych. Jednak 33-latek nie zamierzał stosować się do postanowienia prokuratury. W związku z powyższym, po analizie zebranego materiału dowodowego, policjanci ponownie zatrzymali Roberta W. W związku z prowadzonymi przeciwko niemu postępowaniami, sąd rejonowy wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Za wszystkie czyny mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

a