niedziela, grudzień 04, 2022
Follow Us
wtorek, 19 marzec 2013 13:19

Anastazja Wołoczkowa i „Nowy Wiek" Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Koncert światowej sławy primabaleriny Anastazji Wołoczkowej, najnowsze show „Nowy Wiek" odbędzie się w Warszawie, w Sali Kongresowej i w Zabrzu, w Domu Muzyki i Tańca.

Artystce na scenie towarzyszyć będą: balet akrobatyczny, solista baletu Teatru Bolszoj, soliści moskiewskich teatrów operowych oraz duet skrzypcowy Vibracia. „Nowy Wiek" jest połączeniem tanecznych i wokalnych kompozycji, a każde wystąpienie jest minihistorią z własną dramaturgią i przeżyciami.
Wołoczkowa odkryje nową, nieznaną dotychczas stronę baletu, która przeniesie widzów w bajkowy i hipnotyzujący świat. Polska widownia po raz pierwszy będzie miała okazję na żywo zobaczyć występ primabaleriny Teatru Mariańskiego, Teatru Bolszoj, Angielskiego Teatru Narodowego, Teatru baletu Jurija Grigorowicza, laureatki Międzynarodowego Konkursu imienia Serge'a Lifara, posiadaczki nagrody „Złoty Lew", i "Benois de la Danse". Anastazja to barwna postać rosyjskiego baletu, od lat rozbudza wyobraźnię i emocje miłośników baletu na całym świecie - teraz przyszedł czas na Polskę.

Anastazja Wołoczkowa wraz ze swoją grupą baletową, wystąpi na dwóch koncertach: 27 kwietnia 2013 r. w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu oraz 28 kwietnia 2013 r. w Sali Kongresowej w Warszawie.

28. kwietnia 2013 r., godz. 19, Sala Kongresowa w PKiN, Warszawa.
www.volochkova.ru

{jumi [*7]}

a