środa, luty 01, 2023
Follow Us

Nawrocki

wtorek, 04 grudzień 2012 10:29

Charytatywny Czerwony Capturek Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Charytatywny Czerwony Capturek www.kampaniespoleczne.pl

Capgemini Polska zaprasza do Teatru Ludowego w Krakowie na charytatywne przedstawienie teatralne na rzecz podopiecznych SIEMACHY – w tym roku pracownicy firmy zabiorą publiczność do świata Czerwonego Capturka.

Widowisko realizują: Michał Kowalczyk – kompozytor, Jarosław Stańka – choreografia i ruch sceniczny oraz Jerzy Jan Połoński – reżyser, aktor i kabareciarz. Na scenie pojawią się m.in. dziewczynka z zapałkami – jako piromanka igrająca z ogniem w lesie, niedźwiedź, którego dziecięce nieposłuszeństwo doprowadziło do narkolepsji oraz Królewna Śnieżka – rozpuszczona panna, która lekceważy i bez skrupułów wykorzystuje dobrotliwych krasnali. W sztuce wystąpią również Jaś i Małgosia, których losy ilustrują zgubne skutki nadmiernego zajadania się słodyczami, oraz zły Wilk. Każde spotkanie pokazuje Capturka w sytuacji, w której wpajane przez rodziców zasady zostaną wystawione na próbę. W aktorów – wolontariuszy zamienią się księgowi, spece od IT i pozostali pracownicy biurowi z Capgemini, firmy świadczącej usługi konsultingowe, technologiczne i outsourcingowe z zespołem ponad 120 tys. pracowników w 40 krajach.

Stowarzyszenie SIEMACHA, organizacja społeczna świadczy systemową pomoc dzieciom i młodzieży
w zakresie wychowania, sportu oraz terapii. Prowadzi 25 specjalistycznych placówek systemu pomocy społecznej, z których korzysta 2500 dzieci dziennie.

Premiera 18 grudnia o 19:00. Teatr Ludowy w Krakowie.

www.ludowy.pl
www.kampaniespoleczne.pl

{jumi [*7]}

a