niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
poniedziałek, 07 wrzesień 2015 11:23

Trzeci najazd hejterów

Napisane przez Cezary Kaźmierczak / wei.org.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Trzeci najazd hejterów fot. sxc.hu

ZPP opublikował raport o przetargu na śmigłowce dla polskiej armii, z wnioskami, że zakup helikoptera "do wszystkiego" to absurd, żadna poważna armia na świecie nie stosuje takiego rozwiązania i trzeba - mając u siebie dwie nowoczesne fabryki helikopterów - zamknąć przetarg bez wyboru oferty, a zamówienia dokonać w Świdniku i Mielcu. Coś co jest dobre dla armii amerykańskiej, brytyjskiej, włoskiej, kanadyjskiej itd. - nie może być złe dla polskiej.

No i zaczęło się. Ruszyli na nas hejterzy. Nigdy byśmy nie przypuszczali, że wśród prawie 94 tysięcy naszych fanów jest aż tylu miłośników i znawców śmigłowców :)

Nie przejmuję się tym zbytnio, bo z hejterstwem jestem dość ostrzelany już. Poprzednie dwie akcje - ruskie przeciw Ukrainie - miały miejsce na naszych wallach ZPP i WEI, i powiem szczerze, że trudno mi wyobrazić sobie coś o większym zasięgu.

Zatem o podobieństwach i różnicach.

Przede wszystkim obecny atak ma strasznie słabą siłę ognia w porównaniu do ruskiego. Raptem przez dwa dni założyliśmy hejterom nie więcej jak 100 banów. W czasie antyukraińskiej ruskiej nawałnicy było to co najmniej 500 dziennie. Słabiutko, trzeba się poradzić jakiegoś generała.

Hejterzy - technologia ta sama. Zakłada fałszywe konta, po czym 20-50 innych fałszywych kont zostaje jego "znajomymi" i "lajkują" oraz "szerują" się wzajemnie.

Stosunek hejterzy - "pożyteczni idioci" - 80% do 20%. Identyczny.

Mam też wrażenie, że istnieje jakiś tajny międzynarodowy podręcznik hejterski lub że nasi byli na szkoleniu w St. Petersburgu. Argumenty identyczne:

1. Byłem Waszym fanem, zgadzałem się z Wami, kibicowałem Wam etc., ale się bardzo zawiodłem. Tracicie wiarygodność. Opamiętajcie się.

2. Czemu się tym zajmujecie? Nie tego od was oczekiwałem. Zajmijcie się lepiej sprawami istotnymi dla MSP, a nie jakimiś głupotami. Zawiodłem się na Was.

3. Sprzedaliście się Ameryce - nie spodziewałem się tego po Was.

4. Jesteście naiwni i dziecinni. Jakiś gimbus prowadzi ten profil?

Śmieszne jest to, że toczka w toczkę to samo pisali ruscy!!! Ma to na celu oczywiście osłabić morale adminów oraz pozostałych użytkowników. Zastraszyć. No i tu znowu zła wiadomość - ruskim udało się zastraszyć jedną osobę, którą nawet wcześniej uważałem za odważną u nas, Wam niestety nikogo. Nikt się Was nie boi.

Tak czy inaczej - na jakichś portalach to sobie pohulacie. U nas nie. Banowaliśmy, banujemy i banować będziemy.

P.S.

Oczywiście gorące pozdrowienia dla znanej nam z prawdziwego imienia i nazwiska dwunastki. To chyba frustrujące, że nawet jak ma sie 10 fałszywych profili, to u nas jedna osoba o niewielkich w dodatku rączkach, dwoma kliknięciami kończy zabawę. No i uważajcie, żebyście od tych wielu profili jakichś zaburzeń osobowości nie dostali - następca może nie chcieć płacić za kozetki.

Źródło: http://wei.org.pl/blogi-wpis/run,trzeci-najazd-hejterow,page,1,article,1810.html

a