środa, czerwiec 07, 2023
Follow Us

Nawrocki

poniedziałek, 28 luty 2022 13:01

Dubno: Motivizer świadczenia pozapłacowe Wyróżniony

Napisane przez Piotr Dubno
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Motivizer to najnowocześniejsza technologia dostępna na rynku i gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Z tego rozwiązania korzystają już m. in.: Grupa PZU, T-Mobile Motivizer to najnowocześniejsza technologia dostępna na rynku i gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Z tego rozwiązania korzystają już m. in.: Grupa PZU, T-Mobile mat.pras

Mitivizer wyróżnia bardzo krótki czas wdrożenia przy bliskim zeru zaangażowaniu działu IT klienta. Motivizer to najnowocześniejsza technologia dostępna na rynku i gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Z tego rozwiązania korzystają już m. in.: Grupa PZU, T-Mobile, Nationale Nederlanden, Carlsberg, KimberlyClark, Japan Tobacco International, KGHM czy Toyota.

Wszystkie dane, które nasi klienci umieszczają w systemie, nie opuszczają Unii Europejskiej. Możemy cyfrowo odwzorować ścieżkę obiegu dokumentów, akceptacji i raportowania, bez konieczności dostosowywania procesów klienta do ograniczeń systemu, co ma miejsce w konkurencyjnych rozwiązaniach „pudełkowych”. Nie wiążą nas przy tym żadne ograniczenia w integracji z innymi, istniejącymi już u klientów systemami, w tym przede wszystkim systemami klasy ERP, czy prostszymi finansowo–księgowymi.

Mitivizer wyróżnia też bardzo krótki czas wdrożenia przy bliskim zeru zaangażowaniu działu IT klienta. Wszystkie funkcjonalności, moduły i sposób ich działania jest indywidualnie dostosowywany nie tylko do dzisiejszych potrzeb pracodawców, ale także do przyszłych, nieznanych dziś jeszcze wyzwań (jak okres pandemii), przez możliwość modyfikacji ścieżek decyzyjnych i rozwoju o kolejne moduły. Motivizer pozwala na wygodną obsługę świadczeń pozapłacowych, czyli pakietów sportowych i medycznych, ubezpieczeń grupowych, a także na obsługę Pracowniczych Programów Emerytalnych. Użytkownicy naszego systemu mogą korzystać też z oferty ponad 150 dostawców różnego rodzaju benefitów.

System Motivizer jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Z punktu widzenia pracowników (użytkowników systemu) wymaga jedynie prostej prezentacji jego możliwości. Szkolenia dotyczą bardziej administratorów, w przypadku kiedy chcą sami, bez wsparcia naszego zespołu, zarządzać systemem. W żadnym razie nie są to jednak skomplikowane procesy, a w razie potrzeby do dyspozycji jest chat i infolinia działająca 365 dni przez 7 dni w tygodniu. System jest nie tylko dopasowany do potrzeb klientów, zintegrowany z ich firmowymi systemami, zarówno kadrowymi, jak i finansowymi. Także wygląd systemu, układ ikon i kolorystyka dostosowane są do indywidualnych wymagań – każdy aspekt jest zgodny z brandbookiem klienta. Stosujemy tzw. integrację SSO (Single Sign On), dzięki któremu użytkownik ma jeden login i hasło, które pozwalają na dostęp do różnych narzędzi, które udostępnia mu pracodawca. Każdy pracownik ma dostęp do naszego systemu w pracy i poza nią 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę. Użytkowanie systemu jest proste i intuicyjne, zarówno przy wykorzystaniu tzw. infokiosków pracowniczych, pełnowymiarowego desktopa czy laptopa, jak i poprzez urządzenia mobilne typu tablet i smartfon.

Piotr Dubno – dyrektor finansowy spółki Motivizer

a