poniedziałek, lipiec 15, 2024
Follow Us
piątek, 10 wrzesień 2021 14:07

Czy w przypadku HUAWEI Watch GT 2 cena nie gra roli? Wyróżniony

Napisane przez Jan Strychacz
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Skórzany brązowy to wybór doskonale nadający się do kreacji codziennych, a nawet na spotkania biznesowe, do pracy Skórzany brązowy to wybór doskonale nadający się do kreacji codziennych, a nawet na spotkania biznesowe, do pracy mat.pras

Przedział cenowy smartwatchy jest szeroki jak horyzont. Podstawowe funkcje jak liczenie kroków znajdziemy już w opaskach za 100 zł, a i nie trudno znaleźć inteligentny zegarek za astronomiczne 6000 zł. Czym zatem wyróżnia się HUAWEI Watch GT 2 – ceną?

HUAWEI Watch GT 2 cena 599zł:

Zanim jednak porówna się różne wersje z zewnątrz należałoby wymienić cechy wspólne.

Każdy z zegarków zaopatrzony jest w dokładnie te same funkcje: rejestrowanie ćwiczeń ruchowych, od treningów biegowych po kolarstwo i pływanie. Bluetooth i GPS do łączenia się z innymi urządzeniami takimi jak (telefon lub słuchawki) i śledzenia lokalizacji.

Wbudowany mikrofon wraz z głośnikiem, umożliwiające rozmowy telefoniczne, a także informowanie użytkownika o ważnych sprawach i ostrzeganie w przypadku chociażby zbyt długiego czasu spędzonego przy komputerze. 

Ponadto każdy smartwatch ma pojemną baterię, która wystarczy nawet do 2 tygodni bez ładowania. Wbudowana karta pamięci o pojemności 4GB pozwala na słuchanie muzyki bezpośrednio z zegarka.

Każdy czasomierz otrzymuje również dodatkowo magnetyczną stację dokującą służącą do ładowania, wyposażoną w uniwersalny i bardzo wygodny port USB typu C, czyli w najnowszym wydaniu tego standardu.

Jakie są zatem różnice między wersjami tego modelu?

W dwóch najtańszych wariantach produktu za kwotę 599 zł otrzymujemy eleganckie czasomierze.

W wersji czarnej dostajemy drobny (gruby na zaledwie 11 mm) sportowy gadżet doskonale spełniający swoje zadanie w czynnym trybie. Smartwatch posiada sylikonową, odporną na warunki pogodowe opaskę z metalową, wytrzymałą sprzączką z wykończeniem matowym.

Skórzany brązowy to wybór doskonale nadający się do kreacji codziennych, a nawet na spotkania biznesowe, do pracy, czy codziennego eleganckiego ubioru. Minimalistyczny design nie razi pstrokacizną, dzięki czemu nie zaburza fasonu odzieży. 

Do tego jak wskazuje nazwa wariantu, w zestawie znajduje się elegancki pasek skórzany z dwoma drobnymi szwami ozdobnymi w kolorze brązowym. Sprzączka tak samo jak koperta inteligentnego zegarka jest w kolorze srebrnym z matowym wykończeniem.

HUAWEI Watch GT2 cena 799zł:

W tej cenie dostępne są również dwa różnorodne warianty umożliwiające dopasowanie do właściciela.

Wersja Khaki to inteligentny zegarek w kolorze srebrnym otrzymuje pasek wygodny i wytrzymały wytworzony ze skóry ekologicznej w kolorze beżowym. Jest to doskonały wybór dla pań, szczególnie w mniejszym rozmiarze 42 mm. Idealnie pasuje na drobniejsze nadgarstki, nie przytłacza ręki rozmiarem ani tym bardziej wagą, jednocześnie nie tracąc na mocy czy funkcjonalności.

Złamana biel to kolejny model prezentujący się szczególnie zjawiskowo na kobiecej ręce, ale i panowie znajdą upodobanie w tym zegarku, szczególnie do kreacji letnich, na plażę lub spacer w gorący dzień, gdy ubrania również ubiera się jasne.

Koperta inteligentnego czasomierza przychodzi w kolorze złotym lekko wpadającym w róż. Pasek natomiast wykonany jest ze skóry ekologicznej z białymi ozdobnymi obszyciami lub z wytrzymałego sylikonu. Oba warianty zapięcia występują w kolorze białym ze sprzączkami w kolorze koperty smartwatcha.

HUAWEI Watch GT 2 cena 999zł:

W cenie 999 złotych do wyboru jest jeden, ale bardzo wyjątkowy model do wyboru.

W wersji złotej otrzymujemy produkt doskonały dla ludzi kochających blask lamp błyskowych aparatów, uwielbiających być w centrum uwagi i wyróżnianie się kreacją. Szczególnie dobrze model prezentuje się ponownie na kobiecym nadgarstku. Oraz na rękach mężczyzn do codziennego luźnego stylu ubioru, na imprezę oraz koszul wakacyjnych.

Oprócz złotej koperty w zestawie nie znajdujemy paska sylikonowego czy ze skóry ekologicznej lub prawdziwej, ale bardzo wyjątkową i delikatną, regulowaną w łatwy sposób bransoletę zapinaną wygodnym, oryginalnym zapięciem w tym samym kolorze.

a