wtorek, luty 18, 2020
Follow Us
środa, 16 październik 2019 12:36

Kędzia - bezpieczeństwo 5G musi być zagwarantowane Featured

Written by ISBnews/Red/TB
Rate this item
(1 Vote)
Jesteśmy na polskim rynku już 15 lat. Polska jest centralą firmy Huawei na rynki Europy środkowo Wschodniej i kraje nordyckie - Radowsław Kędzia Jesteśmy na polskim rynku już 15 lat. Polska jest centralą firmy Huawei na rynki Europy środkowo Wschodniej i kraje nordyckie - Radowsław Kędzia mat.pras

Huawei podpisał pięćdziesiąt cztery kontrakty na 5G na całym świecie z czego dwadzieścia osiem w Europie. Bezpieczeństwo 5G musi być zagwarantowane przez wszystkich - Radosław Kędzia Huawei Polska.

Jesteśmy na polskim rynku już 15 lat. Polska jest centralą firmy Huawei na rynki Europy środkowo Wschodniej i kraje nordyckie. Zarządzamy dwudziestoma ośmioma krajami z Polski. Planujemy dalszą współpracę i chcemy wnosić wkład w rozwój polskiej technologii - mówi Radosław Kędzia.

Polska nie ma opóźnień we wdrażaniu technologii 5G. Bezpieczeństwo 5G jest podwyższone w porównaniu z 4G. To ewolucja.

Pierwsze testy technologii 5G mieliśmy ponad rok temu. Jesteśmy gotowi sprzedawać nasze rozwiązania klientom. Sami nie robimy sieci. Rozumiemy, że przygotowania infrastruktury i przetargów cały czas trwają – mówi Radosław Kędzia, wiceprezes Huawei w rozmowie z ISBnews.TV.

Czytaj dalej na opinie.kurier365.pl...

a