Wydrukuj tę stronę
sobota, 25 wrzesień 2010 15:47

Mobistar TV we współpracy z Astra Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Mobistar TV we współpracy z Astra www.sxc.hu

SES Astra, spółka należąca do SES (notowana na Euronext w Paryżu i na Giełdzie Papierów Wartościowych w Luksemburgu) ogłosiła, że belgijski dostawca usług telekomunikacyjnych Mobistar wprowadził nową ofertę „Mobistar TV”, obejmującą kanały telewizyjne cyfrowe i kanały wysokiej rozdzielczości odbierane za pośrednictwem satelitów Astra.

{jumi [*4]}Nowa oferta TV satelitarnej, w skład której wchodzą krajowe kanały w języku flamandzkim oraz szeroka gama bezpłatnych kanałów europejskich, będzie oferowana w rozwiązaniu hybrydowym DSL/DTH, łączącym telefon i Internet z TV, obejmując także usługi interaktywne, takie jak catch-up TV i wideo na życzenie (VOD). Co więcej, konsumenci będą mogli sterować urządzeniem Personal Video Recorder (PVR) z poziomu telefonu komórkowego. - Ta nowatorska propozycja łączy to, co najlepsze z obu światów i pozwoli Mobistar stać się pełnoprawnym dostawcą rozwiązań składających się z pięciu elementów na belgijskim rynku klientów indywidualnych – powiedział Benoit Scheen, dyrektor wykonawczy Mobistar. Mobistar TV pozwala nam zapewnić konsumentom optymalną elastyczność i możliwość wyboru. Będzie ona oferowana na terenie całego kraju poprzez sieć 160 dedykowanych sklepów Mobistar oraz sklep online.

Ferdinand Kayser, prezes i dyrektor wykonawczy SES ASTRA, skomentował: - połączenie odbioru DSL i DTH zapewnia dwie doskonałe infrastruktury, satelitę jako idealną infrastrukturą nadawania wysokiej jakości TV i DSL jako najdogodniejszy środek zapewniania usług interaktywnych i usług na żądanie. Wprowadzenie Mobistar TV jest mocnym dowodem na rosnący trend stosowania rozwiązań hybrydowych. Spodziewamy się, że wkrótce trend ten pojawi się i będzie się rozwijał także na wielu innych rynkach ASTRA.

{jumi [*9]}

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL