sobota, czerwiec 12, 2021
Follow Us
niedziela, 16 czerwiec 2013 15:52

System obiegu dokumentów wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
System obiegu dokumentów wyróżniony www.sxc.hu

Kompleksowy system obiegu dokumentów został uhonorowany przez Business Centre Club w XXIV edycji Medalu Europejskiego.

Wyróżnienie przyznano spółce Arcus - za system VARIO.ONE. Jest ono przyznawane wyrobom i usługom, które w sposób szczególny odpowiadają standardom europejskim. Konkurs organizowany jest przy wsparciu MSZ.

Arcus został uhonorowany Medalem Europejskim już po raz trzeci, w tym po raz drugi za system Vario. – Nasz system pozwala na znaczące oszczędności zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych rozbudowanych organizacjach. Rezygnacja z dokumentów papierowych, ujednolicenie wykorzystywanych systemów IT, pozwala firmie działać dużo sprawniej i oszczędniej. Vario.ONE to rozwiązanie klasy światowej, szeroko dostępne dla polskich przedsiębiorców - powiedział podczas uroczystego wręczenia nagród na Stadionie Narodowym w Warszawie Michał Czeredys, prezes Arcus SA.

Vario.ONE to unikalne rozwiązanie które zapewnienia kompleksową obsługę w zakresie zarządzania dokumentami we wszystkich kategoriach przedsiębiorstw. System umożliwia składowanie dokumentów w postaci elektronicznej, ich indeksowanie oraz współdzielenie. Vario.ONE dzięki intuicyjnemu interfejsowi pozwala użytkownikom na szybki, pewny i bezproblemowy dostęp do swoich zasobów. Równocześnie jest on doskonałym uzupełnieniem użyteczności urządzeń wielofunkcyjnych który umożliwia swobodne katalogowanie i współdzielenie potrzebnych informacji oraz wyznaczanie im ścieżek obiegu.

Medal Europejski jest ogólnopolskim niekomercyjnym przedsięwzięciem organizowanym przez BCC przy wsparciu MSZ. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce.

{jumi [*9]}

Więcej w tej kategorii: « Elisty.pl IT z Polski do Bułgarii »

a