Print this page
niedziela, 06 listopad 2011 23:30

Ranking rzeczników - Mirosław Kasprzak

Written by Kinga Wesoły / Home&Market
Rate this item
(1 Vote)
Mirosław Kasprzak - rzecznik prasowy Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego PZU SA. Mirosław Kasprzak - rzecznik prasowy Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego PZU SA.

Miesięcznik „Home and Market" – jeden z najstarszych polskich magazynów gospodarczych – w październikowym numerze opublikował zestawienie dziesięciu najlepszych rzeczników prasowych firm i instytucji związanych z przemysłem, infrastrukturą i rynkiem finansowym. W dziesiątce najlepszych znalazł się Mirosław Kasprzak - rzecznik prasowy Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego PZU SA.

Redakcja w słowie wstępnym podkreśla, że ranking jest subiektywnym zestawieniem, dokonanym przez zespół pisma. Dodatkowo redakcja „HM" zaznaczyła, że fakt, iż mimo spowolnienia gospodarczego udało się uniknąć paniki na polskim rynku, jest również zasługą umiejętnej polityki informacyjnej, prowadzonej przez spółki i instytucje. Więcej o rankingu miesięcznika "Home and Market" przeczytacie w artykule "Ranking rzeczników prasowych 2011".

Mirosław Kasprzak - Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU SA

Łączy w sobie doświadczenie z zakresie pracy z mediami z doświadczeniem w zarządzaniu korporacyjnym, nadzorze właścicielskim i zarządzani zmianą. Jeszcze jako aktywny publicysta na łamach „Prawa i Życia" wprowadził zasadę informowania przez edukowanie, której do dziś jest wierny i którą szczególnie cenią dziennikarze ekonomiczni. Z rynkiem OFE związany od początku istnienia. Dzięki jego zaangażowaniu rynek funduszy emerytalnych w Polsce przestał być anonimowy, a OFE PZU zbudowało stabilną pozycję rynkową i uniknęło wielu zawirowań nie obcych konkurencji. Promotor społecznej odpowiedzialności biznesu, członek Narodowej Rady Ekologicznej jest przekonany że biznes to również odpowiedzialność za innych.

{jumi [*9]}

Related items

© 2019 KURIER365.PL