poniedziałek, sierpień 08, 2022
Follow Us
piątek, 06 grudzień 2019 20:29

#SobotaDlaPolski zdrowie, ekonomia, gust - Anna Popek Wyróżniony

Napisane przez Anna Popek
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Polski design, polska moda i polski smak które wyrastają z naszych tradycji gwarantują świetną jakość i są innowacyjne Polski design, polska moda i polski smak które wyrastają z naszych tradycji gwarantują świetną jakość i są innowacyjne mat.pras

Za Patriotyzmem gospodarczym przemawiają względy zdrowotne i ekonomiczne a także kwestia smaku, a właściwie gustu który odpowiada moim upodobaniom - mówi Anna Popek. 

Po pierwsze ważne są względy zdrowotne #wybieram590

To jasna sprawa, że im mniej konserwowana żywność tym lepiej na zdrowia. Chodzi o to jak produkowana jest żywność, czy przedmioty których używamy. W polskich warunkach możemy to mniej więcej kontrolować. A im krótsza odległość od miejsca produkcji do stołu tym mniej konserwantów.

Po drugie ekonomia #sobotadlaPolski

Gdy zmieniamy nawyki konsumenckie wpływy do budżetu stają się większe, powstają miejsca pracy, a to powinien być ważny argument dla nas przy wybieraniu produktów które kupujemy. Czasem oszczędzamy dwadzieścia groszy a okazuje się, że wspieramy korporację na drugim końcu świata, zamiast polskich przedsiębiorców.

Po trzecie gust #wybieram590 #sobotadlaPolski

Polski design, polska moda i polski smak które wyrastają z naszych tradycji gwarantują świetną jakość i są innowacyjne. Mamy twórców którzy promowali Polskę i polski styl począwszy od np Zofii Stryjeńskiej. Właśnie kupowałam ubrania dla dzieci na Mikołajki, i natrafiłam na świetną firmę, która zadbała o wszystko. Począwszy od materiałów i barwników, a skończywszy na wykonaniu i świetnym bardzo pomysłowym designie. Na prawdę nie było żal wydać dwadzieścia złotych więcej.

a