sobota, grudzień 10, 2022
Follow Us
sobota, 29 czerwiec 2019 01:27

RegioJet rozszerza swoją ofertę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
RegioJet rozszerza swoją ofertę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi, proponując najszybsze połączenia w najlepszej cenie. RegioJet rozszerza swoją ofertę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi, proponując najszybsze połączenia w najlepszej cenie. Fot. mat prom.

RegioJet rozszerza swoją ofertę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi, proponując najszybsze połączenia w najlepszej cenie.

Od czerwca RegioJet rozszerza swoją ofertę połączeń autobusowych z i do Krakowa - nowością jest poranne połączenie z Krakowa (odjazd o 8:00) i Katowic (odjazd o 9:15) do Ostrawy-Svinova (przyjazd o 10:30) z gwarantowaną bezpośrednią przesiadką na pociąg RegioJet w kierunku Pragi z przyjazdem o godz. 14:13. W kierunku przeciwnym pasażerowie mogą dotrzeć do Katowic (przyjazd o 12:25) i Krakowa (przyjazd o 13:40) pociągiem RegioJet z Pragi (odjazd o 7:47) z gwarantowaną bezpośrednią przesiadką w Ostrawie-Svinovie (odjazd o 11:10)

Wraz z wprowadzeniem nowego połączenia, RegioJet dwukrotnie zwiększa liczbę połączeń między Krakowem  i Katowicami a Pragą i Ostrawą. W Ostrawie-Svinovie pasażerowie mają możliwość wygodnego bezpośredniego transferu do pociągów RegioJet z i do Pragi, Ołomuńca lub Pardubic, używając tylko jednego biletu, z gwarancją zwrotu kosztów w przypadku opóźnienia (zgodnie z warunkami i regulaminem RegioJet).

 

Najlepsze ceny od 8,90 EUR (38 zł) na trasie Kraków – Praga oraz zniżki dla studentów i seniorów. RegioJet jest najszybszym połączeniem na trasie Kraków - Katowice - Praga i oferuje bilety w najlepszych cenach. Ich ceny  na odcinku Kraków - Praga zaczynają się od 8,90 EUR (38 zł) w przypadku dorosłych pasażerów, a 6,60 EUR (29 zł) przy zakupie biletów przez studentów poniżej 26 lat lub seniorów powyżej 65 lat. Czas podróży z Krakowa do Pragi wynosi 6 godzin 13 minut, a z Katowic do Pragi 4 godziny 58 minut.

W przyszłości RegioJet rozważa również wprowadzenie bezpośredniego połączenia kolejowego między Polską i Republiką Czeską. Oprócz nowego połączenia, RegioJet codziennie oferuje jeszcze dodatkową parę autobusów do Krakowa i Katowic - również z gwarantowanym transferem do pociągów RegioJet w Ostrawie-Svinov w kierunku od i do Pragi. Ponadto autobusy RegioJet łączą Kraków i Katowice z Brnem i Wiedniem.

RegioJet zapewnia pełną obsługę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi. Dostępne są usługi w ramach Fun & Relax, w tym siedzenia z indywidualnymi ekranami, z możliwością oglądania filmów, słuchania muzyki i dostępu do bezpłatnej sieci wi-fi. Dodatkowo o komfort pasażerów zadba obsługa pokładowa.

a