poniedziałek, kwiecień 22, 2024
Follow Us
czwartek, 27 czerwiec 2019 00:35

„Nasza historia, Twoje historie” Wyróżniony

Napisane przez uj/mat pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IVECO zatrudnia na całym świecie prawie 21 000 pracowników. IVECO zatrudnia na całym świecie prawie 21 000 pracowników. Fot. wikimedia.org

IVECO organizuje sztafetę „Nasza historia, Twoje historie” dla kierowców pojazdów tej marki przemierzających europejskie drogi. Pięciu kierowców, pięć krajów, cztery etapy i jedno tajemnicze pudełko: to liczby opisujące sztafetę IVECO — nową inicjatywę pod hasłem „Nasza historia, Twoje historie”, zainaugurowaną przez markę, która w ten sposób stara się przybliżyć życie za kierownicą samochodów IVECO.

W czteroetapowej sztafecie uczestniczą kierowcy samochodów ciężarowych z całej Europy. Postoje zaplanowano w miejscach o kultowym znaczeniu dla IVECO i CNH Industrial. Celem projektu jest przedstawienie codziennych wyzwań, z którymi spotykają się kierowcy ciężarówek pokonujący dalekie trasy, a także roli samochodów w ich życiu w drodze.

W czasie podróży kierowcy opowiadają o swoich zainteresowaniach i życiu za kierownicą oraz dzielą się przemyśleniami na temat swoich samochodów. Na podstawie tych materiałów powstanie seria krótkich filmów, które w najbliższych tygodniach będą publikowane na kanałach IVECO w mediach społecznościowych. IVECO organizuje to przedsięwzięcie we współpracy z czołowymi europejskimi firmami logistycznymi, których kierowcy przemierzają Europę, wożąc ze sobą tajemnicze pudełko.

Sztafeta rozpoczyna się w CNH Industrial Village w Turynie we Włoszech. Kolejne przystanki to fabryka ciągników rolniczych w St. Valentin (Austria), centrum projektowania i testowania samochodów ciężarowych IVECO w Ulm (Niemcy) oraz fabryka zespołów napędowych w Bourbon-Lancy (Francja). Metę wyznaczono w Madrycie, gdzie w trakcie uroczystego zakończenia sztafety ujawniona zostanie zawartość tajemniczego pudełka. Trasę tajemniczego pudełka można śledzić w serwisach: Facebook i Instagram.

IVECO IVECO jest marką należącą do grupy CNH Industrial N.V., będącej międzynarodowym liderem w sektorze dóbr kapitałowych, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE: CNHI) oraz na Mercato Telematico Azionario Giełdy Włoskiej (MI: CNHI). IVECO projektuje, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę pojazdów, w tym: lekkie, średnie i ciężkie auta użytkowe, pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami, a także auta do misji terenowych. Szeroki asortyment produktów marki obejmuje wszystkie segmenty pojazdów użytkowych.

Gamę pojazdów dostawczych reprezentuje IVECO Daily z DMC od 3 do 7,2 tony. IVECO Eurocargo reprezentuje segment pojazdów dystrybucyjnych oraz pod specjalne zastosowania z DMC od 6 do 18 ton. Grupę pojazdów powyżej 18 ton reprezentują IVECO Stralis do zastosowań w transporcie dalekobieżnym, IVECO Stralis X-Way dedykowany min. do zadań komunalnych i budowlanych na drogach utwardzonych oraz w lekkich warunkach terenowych. Gamę dopełnia IVECO Trakker przeznaczony do zadań budowlanych oraz eksploatacji poza drogami utwardzonymi.

Pod marką IVECO Astra firma produkuje pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami, wywrotki na podwoziu sztywnym i przegubowym oraz pojazdy specjalistyczne. IVECO zatrudnia na całym świecie prawie 21 000 pracowników. Firma zarządza zakładami produkcyjnymi w siedmiu krajach w Europie, Azji, Afryce, Oceanii i Ameryce Łacińskiej, gdzie wytwarzane są pojazdy wyposażone w najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie. 4200 salonów sprzedaży i stacji obsługi w ponad 160 krajach gwarantuje wsparcie techniczne niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie eksploatowany jest pojazd IVECO.

Źródło Iveco

a