niedziela, październik 20, 2019
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 84.
JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44.
sobota, 15 czerwiec 2019 23:40

Największy portal z ogłoszeniami o pracę zmienia się

Written by
Rate this item
(0 votes)
Nie zmieni się w No Fluff Jobs prezentowanie widełek płacowych. Nie zmieni się w No Fluff Jobs prezentowanie widełek płacowych. Fot. mat prom.

Po 5 latach istnienia na rynku firma No Fluff Jobs, największy portal z ogłoszeniami o pracę  i pierwszy z jawnymi widełkami płacy dla branży IT w Polsce zmienia identyfikację wizualną, logo i uruchamia kampanię.

W związku z planowanymi zmianami w serwisie pojawi się też wiele nowych funkcjonalności i innowacyjne narzędzia.

Przez 5 lat istnienia portalu No Fluff Jobs z jego wyszukiwarki i bazy ofert pracy skorzystało ponad 3 mln użytkowników, a kandydaci wysłali ponad  1 mln aplikacji. Teraz firma zmienia identyfikację wizualną i logo - ma być przejrzyście i nowocześnie. W serwisie pojawi się też wiele nowych funkcjonalności i innowacyjne narzędzia.

- Programiści polubili nas za innowacyjną formułę ogłoszenia, czysty layout strony i widełki płacowe w ogłoszeniach. Jednak jak to z każdym dobrym pomysłem bywa, z biegiem czasu pojawiło się też na rynku wielu “naśladowców”, którzy bez większych zahamowań inspirowali i inspirują się naszym portalem i pomysłami - wyjaśnia Magdalena Gawłowska-Bujok, COO portalu No Fluff Jobs.  

Nowe logo

Nowe logo No Fluff Jobs ma oddać wszystkie atrybuty portalu - jest wyraźne, a do tego bardzo nowoczesne i przykuwające uwagę, symbolizuje pieczęć będącą wyznacznikiem standardów w rekrutacji IT.  Jest też jak mówią przedstawiciele firmy proste i transparentne -  jak wszystkie oferty pracy zamieszone na portalu.

Zmienią się także wszystkie narzędzia wykorzystywane przez rekruterów do promowania ofert pracy i pozyskiwania pracowników: panel użytkownika, kreator tworzenia ogłoszeń oraz kreator tworzenia profilu pracodawcy. Pracodawcy otrzymają z kolei nowy sposób prezentacji ich profili oraz udogodnienia w tworzeniu i zarządzaniu nimi.

Kandydatom udostępnione zostały zaawansowane filtry wyszukiwania, poprawie uległa logika działania wyszukiwarki, a także doszła możliwość tzw. customizowania zapytań o oferty.

Nie zmieni się w No Fluff Jobs prezentowanie widełek płacowych.

- Nadal jesteśmy jedynym w Polsce portalem, który nakłada na firmy taki wymóg - bo tylko taka radykalność prowadzi do zmiany standardów w rekrutacji IT, a prawie robi wielką różnicę. Z dumą obserwujemy jaką rewolucją wywołało nasze podejście i ile firm zmieniło swoją politykę w tej kwestii - dzięki nam widełki w ogłoszeniach dla branży IT stały się zdrową normalnością - dodaje Magdalena Gawłowska-Bujok.