piątek, październik 18, 2019
Follow Us
czwartek, 17 styczeń 2019 11:26

Welconomy 2019 - “Niepodległa - wyzwania na przyszłość” i UE Featured

Written by Redakcja
Rate this item
(0 votes)
Welconomy 2019 - “Niepodległa - wyzwania na przyszłość” i UE Jacek Janiszewski podczas "Welconomy Forum in Toruń" w 2018 roku fot. welconomy.pl

Welconomy Forum in Toruń 2019 - “Niepodległa - wyzwania na przyszłość”, to dobra okazja na nawiązanie wielu kontaktów biznesowych, i wzięcia udziału w debatach społeczno-gospodarczych.

Odbędzie się w dniach 18-19 marca. Oficjalnie otwarcie nastąpi w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu. Debaty odbędą się zarówno tam, jak i w hotelu “Copernicus”.

Jakie są cele forum?

Każda edycja forum ma swoją specyfikę, mimo że organizujemy je już 25 lat i wydaje się, że pewne cele zostały osiągnięte. Zawsze jest coś do zrobienia, szczególnie po tym co się stało w Gdańsku. (...) - podkreśla Jacek Janiszewski.

W tym roku "Welconomy" odbędzie się pod hasłem "Niepodległa – wyzwania na przyszłość".

Równolegle będzie pięć paneli dyskusyjnych. Sądzę, że Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki jest bardzo reprezentacyjnym miejscem dla Torunia i będziemy z niego korzystać  także w kolejnych lat. - dodaje Janiszewski.

Pierwszy raz „Welconomy” zorganizowano w 1994 roku. Początkowo miało miejsce w Międzyzdrojach i w Ciechocinku. Następnie przeniesiono wydarzenie do Torunia. Głównym organizatorem jest stowarzyszenie "Integracja i Współpraca".

Cały artykuł do przeczytania na opinie.kurier365.pl.