czwartek, grudzień 07, 2023
Follow Us
poniedziałek, 04 wrzesień 2017 14:08

Wakacje dla chorych na niewydolność nerek bez ograniczeń Wyróżniony

Napisane przez Anna Krawczyk
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wakacje dla chorych na niewydolność nerek bez ograniczeń fot. pexels.com

Dla osób, które zmagają się z chorobami nerek, tryb życia wyznaczają stałe, wielogodzinne zabiegi dializoterapii. Ograniczenia czasowe związane z chorobą, na zawsze przykuwają ich do jednego miejsca, w pobliżu stacji dializ, w której się leczą.

Rozwiązaniem tego problemu są coraz popularniejsze wśród pacjentów dializy wakacyjne. Jest to rozwiązanie nie tylko podczas wakacji spędzanych na terenie kraju, ale także w wybranych stacjach dializ Unii Europejskiej i w innych miejscach na świecie.

To za sprawę działającego od kilku lat program „Dializy wakacyjne z Diaverum”, który cieszy się coraz większą popularnością.

W stosunku do lat ubiegłych znacznie zwiększyła się liczba wyjeżdżających na dializy wakacyjne pacjentów z Polski.

Według statystyk firmy, najczęściej wybieranym krajem jest Hiszpania.

Natomiast z możliwości odbycia dializ w ośrodkach dializoterapii Diaverum w Polsce korzystają przede wszystkim pacjenci z Niemiec, Ukrainy i Francji, ale także z dalszych zakątów globu takich jak Izrael, Kanada czy Japonia.

Firma Diaverum działa od 20 lat, prowadzi ośrodki dializoterapii w 20 krajach i zapewnia dializowanym pacjentom możliwość korzystania ze stacji dializ we wszystkich swoich ośrodkach w Europie, Ameryce Łacińskiej, Australii, Europie Wschodniej i Bliskim Wschodzie.

a