środa, październik 21, 2020
Follow Us
środa, 07 październik 2020 11:39

Beata Drzazga dla Akademii Zarządzania i Rozwoju Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Bycie przedsiębiorcą to praca przez 24 godziny na dobę. Trzeba mieć dużo samozaparcia i nie bać się – Beata Drzazga, prezes BetaMed S.A. dla Akademii Zarządzania i Rozwoju.

Według Beaty Drzazgi, prezes BetaMed S.A., absolwentki pielęgniarstwa, warto dobrze przemyśleć to, co zamierza się robić jako przedsiębiorca. Sama była pielęgniarką, ale zawsze chciała robić więcej. – Chciałam tworzyć warunki dla tych osób chorych, dawać im miłość – mówi Beata Drzazga w wykładzie dla nowej platformy edukacyjnej Akademia Zarządzania i Rozwoju (azir.edu.pl).

Obecnie jest właścicielką największej firmy medycznej w Polsce świadczącej usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Po latach pracy w państwowej służbie zdrowia założyła własną firmę, która niesie pomoc około 5000 pacjentom i zatrudnia prawie 3000 pracowników.

– Bycie przedsiębiorcą to praca przez 24 godziny na dobę. Kandydaci na przedsiębiorców powinni się zastanowić, co jest ich pasją. Jak jest pasja, na pewno daleko zajdą. Trzeba mieć dużo samozaparcia i nie bać się – radzi przyszłym przedsiębiorcom prezes BetaMed. Jakie jeszcze ma dla nich rady – warto wysłuchać całej wypowiedzi: https://azir.edu.pl/wyklad/polacy-to-wspaniali-przedsiebiorcy/

Akademia Zarządzania i Rozwoju, dostępna pod adresem azir.edu.pl, to innowacyjna platforma łącząca świat nauki ze światem praktyków. Jest ona miejscem, w którym znani menedżerowie, naukowcy i osoby będące autorytetami w różnych dziedzinach, dzielą się swoimi przemyśleniami, radami i wskazówkami z osobami rozpoczynającymi karierę zawodową lub zastanawiającymi się nad wyborem kierunku studiów. Misją AZiR jest wspieranie procesu edukacji i rozszerzanie go o praktyczne wskazówki oraz doświadczenia liderów biznesu i ekspertów, tak aby pomóc młodym ludziom wybrać kierunek studiów zgodny z ich zainteresowaniami i predyspozycjami.

Więcej informacji na stronie https://azir.edu.pl/

a