środa, grudzień 08, 2021
Follow Us
środa, 07 grudzień 2011 15:21

Wygrana lunch+ Visa Bonus Systems Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Adam Kompowski z dyplomem za nagrodzoną kartę lunch+ Visa Adam Kompowski z dyplomem za nagrodzoną kartę lunch+ Visa Witold J. Szulecki

Karta żywieniowo-restauracyjna lunch+ Visa firmy Bonus Systems Polska zwyciężyła w konkursie „Karta dla Polski na 2012 rok”.

Towarzyszył on Konferencji Central European Electronic Card - największej w Europie Środkowo-Wschodniej imprezie tego typu poświęconej kartom przedpłaconym. Wyniki konkursu ogłoszono w Warszawie podczas Polskiej Kartowej Gali, czyli wieczornego spotkania środowiska osób i liderów związanych z polskim rynkiem kartowym. Według raportu „Transakcje kartami przedpłaconymi w Polsce” (Pre-paid card transactions in Poland), opublikowanego przez Euromonitor International w październiku br., karty żywieniowo-restauracyjne stają się w Polsce coraz bardziej popularne. W raporcie podkreślono, że przedpłacone karty tego typu to nowoczesna, elektroniczna wersja kuponów żywieniowych, która podlega tym samym przepisom podatkowym co one. Rosnące zainteresowanie tymi kartami w Polsce tłumaczy się coraz większym dostępem konsumentów do zróżnicowanej sieci lokali gastronomicznych.

Karty przedpłacone lunch+, oferowane przez Bonus Systems Polska w systemie Visa, są narzędziem motywującym i wspierającym pracowników. - Jest nam miło, że jury konkursu doceniło zalety karty lunch+. Dzięki niej pracodawcy mogą zapewnić pracownikom spożywanie różnorodnych posiłków, w dogodnej dla nich formie, miejscu i czasie. To jedyna tego typu karta przedpłacona na polskim rynku z siecią akceptacji w kafeteriach firmowych, restauracjach, kawiarniach, w punktach gastronomicznych i sklepach spożywczych na terenie całego kraju, oferująca także atrakcyjny program korzyści rabatowych - podkreśla Adam Kompowski, prezes Bonus Systems Polska. Pracowniczy program motywacyjny lunch+ oferowany przez jego spółkę, wpisuje się w potrzeby firm, upraszczając rozliczenia i księgowanie wydatków związanych z posiłkami dla pracowników. Zakup programu to także oszczędność czasu dla pracodawcy - karty można regularnie doładowywać dowolną kwotą co miesiąc. Lunch+ oznacza również wzrost wynagrodzenia netto dla pracownika, a jednocześnie znaczącą redukcję kosztów osobowych - kwota do 190 zł miesięcznie na każdego pracownika jest wolna od składki ZUS. To także atrakcyjne konkursy oraz promocje i rabaty nawet do 30 proc. dla użytkowników kart Visa.

„Karta dla Polski na 2010 rok” był jednym z siedmiu konkursów rozstrzygniętych podczas Polskiej Kartowej Gali. Konferencja Central European Electronic Card (CEEC), kontynuacja organizowanej od 2001 r. Konferencji KARTA - jest najważniejszym corocznym spotkaniem szeroko rozumianej branży kartowej z Polski i Europy Centralnej. Grupa Bonus Systems Polska SA to największy w Europie Środkowo-Wschodniej operator rozwiązań oferowanych w oparciu o karty przedpłacone Visa i MasterCard oraz bony towarowe, a także operator nowoczesnych systemów motywacyjnych i lojalnościowych. Grupa Bonus w 2003 r. jako pierwsza wprowadziła na polski rynek kartę przedpłaconą bonus+ MasterCard. Firma ma kapitał polsko-brytyjski, w Polsce działa od ponad dziewięciu lat.

{jumi [*9]}

a