poniedziałek, lipiec 22, 2024
Follow Us
sobota, 01 październik 2011 05:33

Polsko-Saudyjskie Forum Gospodarcze

Napisane przez Kinga Wesoły / SIZ PAP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Siedziba Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie Siedziba Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie

W dniach 3 - 7 października 2011 r. z wizytą do Polski przybędzie delegacja Królestwa Arabii Saudyjskiej. Z tej okazji w dniu 3 października o godzinie 11:00, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej obędzie się Polsko-Saudyjskie Forum Gospodarcze.

W Forum udział wezmą przedstawiciele władz rządowych, samorządowych, przedsiębiorcy z Królestwa Arabii Saudyjskiej oraz mazowieckie firmy, a także firmy z pozostałych regionów Polski.

W składzie delegacji rządowej pod przewodnictwem wiceministra spraw zagranicznych Królestwa Arabii Saudyjskiej ds. ekonomicznych i kulturalnych przewidywani są przedstawiciele resortów: zdrowia, rolnictwa, kultury oraz Saudi Food & Drug Authorities i Saudi Commission for Tourism and Antiquities, Saudyjsko-Polska Rada Biznesu oraz przedsiębiorcy saudyjscy zainteresowani bezpośrednimi spotkaniami z partnerami polskimi.

Ze strony polskiej otwarcia dokona Leszek Ruszczyk, członek Zarządu Województwa Mazowieckiego oraz Marek Kłoczko, sekretarz generalny Krajowej Izby Gospodarczej. Wydarzenie jest szansą dla mazowieckich firm na nawiązanie i poszerzenie kontaktów handlowych na rynku saudyjskim. Udział w forum jest bezpłatny.

Organizatorami Polsko-Saudyjskiego Forum Gospodarczego jest Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Forum odbędzie się w dniu 3 października br. o godz. 11:00 w siedzibie KIG, w Warszawie, przy ul. Trębackiej 4, w Sali Konferencyjnej 205, na II piętrze (rejestracja uczestników od godz. 10:30).

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. jest instytucją realizującą projekty o charakterze innowacyjnym dla społeczno-gospodarczego rozwoju Mazowsza. Agencja koordynuje projekty i inicjatywy przyczyniając się do wzrostu aktywności i przedsiębiorczości w regionie Mazowsza.

{jumi [*9]}

a