poniedziałek, luty 26, 2024
Follow Us
poniedziałek, 05 luty 2024 22:27

Termin zgłoszeń do Konkursu „Teraz Polska Wyróżniony

Napisane przez Krzysztof Przybył
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Godło „Teraz Polska” jednoczy ponad podziałami, a sam Konkurs od zawsze jest z dala od polityki Godło „Teraz Polska” jednoczy ponad podziałami, a sam Konkurs od zawsze jest z dala od polityki mat.pras

Zainteresowanie tegoroczną edycją Konkursu „Teraz Polska” jest naprawdę duże. Staramy się na bieżąco odpowiadać na pytania przedsiębiorców i udzielać wyczerpujących informacji.

Żeby decyzje o starcie w Konkursie nie były podejmowane pod presją czasu, przedłużyliśmy termin składania wniosków konkursowych do 12 lutego. Został zatem tydzień, by skorzystać z szansy dołączenia do grona najlepszych.

Rozwinę szerzej jeden wątek, który dla przedsiębiorców powinien mieć bardzo duże znaczenie. Ideą Konkursu nie jest jedynie wyłanianie najlepszych, którzy podczas uroczystej gali odbierają statuetki i dyplomy, a potem mogą się promować przy użyciu rozpoznawalnego, biało-czerwonego logo. Wszystkie firmy i instytucje, nagrodzone w ciągu ponad trzech dekad Godłem „Teraz Polska”, tworzą wielką rodzinę. Mają okazję do wymiany doświadczeń i kontaktów, do nawiązywania biznesowego partnerstwa. Odbywające się cyklicznie posiedzenia Klubu „Teraz Polska” cementują te relacje, dostarczają wiedzy i informacji.

I jeszcze jedna, bardzo ważna kwestia. Godło „Teraz Polska” jednoczy ponad podziałami, a sam Konkurs od zawsze jest z dala od polityki. Niby oczywiste, ale w dobie narastającej wojny, podsycanej przez polityków, podziałów wśród Polaków, coraz bardziej agresywnej retoryki, warto o tym przypominać. Niewiele bowiem pozostało spraw, które Polaków łączą, a nie dzielą. Promowanie polskich marek, w tym tej najważniejszej – Marki Polska – do tych spraw należy. I mam wielką satysfakcję, że wraz z fantastycznym zespołem ludzi, którzy pracują przy Konkursie, możemy w tej promocji skutecznie pomagać.

Zachęcam zatem, aby podjąć rękawicę i zgłosić produkty bądź usługi do Konkursu. Wszelkie informacje na temat Konkursu można uzyskać na stronie https://konkursterazpolska.pl, a także telefonicznie (tel. 22  826 01 91; 22 201 26 90) lub drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Szanowni Państwo – piszcie, dzwońcie, pytajcie! Odpowiemy na każde pytanie i postaramy się przekonać do udziału w Konkursie „Teraz Polska”!

a